Do czego pasują czerwone szpilki

Do czego pasują czerwone szpilki

Czerwone szpilki są klasykiem i idą z prawie każdym strojem, ale mogą być wyzwaniem do pary. Do czego pasują czerwone szpilki? Oto jak można dopasować swoje czerwone szpilki z innymi kolorami i stylami odzieży:

Do jakich kolorów pasują czerwone szpilki?

Czerwone szpilki są uniwersalne. Można je nosić z czernią, bielą i błękitem. Czerwone szpilki dobrze współgrają również z brązem i zielenią. Jeśli chcesz nosić złotą biżuterię ze swoimi czerwonymi szpilkami, to też dobrze!

Jak widać, czerwone szpilki idą z brązem i zielenią.

Przeczytaj także: Jak dobrać wygodne szpilki

Noś swoje czerwone szpilki z parą ciemnych dżinsów lub nawet czarnych spodni dla bardziej formalnego wyglądu. Jeśli chcesz ubrać go w dół, spróbuj sparować je z t-shirtem i bluzą zamiast!

Jakie dodatki dobrać do czerwonych szpilek

Czerwone szpilki można nosić ze złotą biżuterią.

Jeśli masz fantazyjną czerwoną sukienkę i chcesz założyć naszyjnik, wybierz taki ze złotem w środku. Złote naszyjniki świetnie wyglądają z czerwonymi sukienkami, ponieważ ładnie kontrastują i uzupełniają kolor butów.

Czerwone szpilki to również dobry wybór, ponieważ będą dobrze komponować się z ciemnym odcieniem Twojej sukienki, a jednocześnie jakoś do niej pasować (np. jeśli na obu jest jakiś wzór). Jeśli nie masz takich szpilek, ale posiadasz jakieś kolczyki lub bransoletki, które pasują do Twojego stroju, spróbuj założyć je zamiast nich!

Do poczytania: 5 szpilek, które każda kobieta powinna mieć w szafie

Do czego pasują czerwone szpilki
Do czego pasują czerwone szpilki

Czerwone szpilki są uniwersalne

Czerwone szpilki są uniwersalnym butem, który można nosić ze wszystkim. Mogą być ubrane w górę lub w dół, i można je sparować ze złotą biżuterią. Czerwony jest również dobry kolor do noszenia, gdy chcesz dopasować swój strój z przyjacielem, który ma na sobie niebieskie dżinsy lub czarne spodnie, ponieważ będzie wydobyć kolory w ich odzieży, jak również.

Podsumowując, czerwone szpilki to świetny wybór do każdego stroju. Można je nosić z całkiem sporą ilością kolorów i wyglądają świetnie!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *