Jak dobrać wygodne szpilki

Jak dobrać wygodne szpilki

Szpilki to jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety butów. Swoją popularność zawdzięczają najprawdopodobniej atrakcyjnemu wyglądowi. Zanim jednak podejmiemy decyzję o zakupie jakichś konkretnych butów, dobrze byłoby dowiedzieć się, jak dobrać szpilki, aby były nie tylko ładne, ale również wygodne.  

Jak dobrać wygodne szpilki – odpowiedni fason i rozmiar to podstawa 

Zanim dowiemy się, jakiego rodzaju wygodne szpilki sklepy nam oferują, musimy najpierw je odwiedzić. Na szczęście, możemy wybierać zarówno spośród ofert stacjonarnych, jak i internetowych. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo tego, że uda nam się znaleźć szpilki atrakcyjne wizualnie i komfortowe. Na pewno warto przymierzyć kilka różnych par i zwrócić uwagę na ich wyprofilowanie.

Przeczytaj również: Skórzana spódnica ołówkowa z Pepco za 30 PLN

Bardzo istotne jest także to, aby wiedzieć jak dobrać wysokość obcasa. Im wyższe szpilki, tym mniej komfortowo możemy się w nich czuć. Na co dzień lepiej postawić na obcas nieprzekraczający 6 centymetrów.

Buty na bardzo wysokiej szpilce lepiej pozostawić na specjalne okazje. Bardzo ważne jest również to, aby buty miały odpowiedni rozmiar. Nie mogą być więc ani zbyt luźne, ani też za ciasne. 

Co jeszcze warto mieć na uwadze wybierając szpilki?

Przy wyborze szpilek należy zwrócić także uwagę na ich kolor. W tej kwestii należy brać pod uwagę przede wszystkim swoje własne upodobania. Niektórym paniom do gustu przypadną wygodne szpilki w klasycznych barwach, takich jak czerń, granat czy beż. Inne będą zaś zadowolone z butów, które pozwolą im wyróżnić się z tłumu.

Na pewno nie da się nie zwrócić uwagi na kanarkowe bądź intensywnie pomarańczowe szpilki. Uwagę przechodniów przyciągają także wzorzyste buty. Śmiało można wybierać spośród kwiatowych oraz zwierzęcych printów. Warto mieć jednak na uwadze to, że wyraziste obuwie gra pierwsze skrzypce w stylizacji. Jeśli zależy nam na zakupie funkcjonalnych szpilek, które będą idealne na każdą okazję, zdecydujmy się na te w klasycznym odcieniu.

Dla większości pań znaczenie ma również cena obuwia. Jeśli jednak odwiedzimy kilka sklepów, na pewno znajdziemy niejedną opcję, która nas zainteresuje. 

Jak dobrać wygodne szpilki
Jak dobrać wygodne szpilki

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *