Elektrostymulacja intymna – z czym to się wiąże i jak się przygotować do tego typu zabawy?

Elektrostymulacja intymna – z czym to się wiąże i jak się przygotować do tego typu zabawy?

Osoby, dla których zwykłe bodźce intymne nie wystarczą do osiągnięcia pełnej satysfakcji, bardzo często poszukują alternatywnych metod stymulacji swojego ciała. Jedni inwestują wówczas swoje pieniądze i czas w przygotowanie kostiumów i scenariuszy, w których mogą wcielić się w jakąś rolę. Inni natomiast szukają rozwiązania w zwiększeniu palety bodźców. Tym sposobem możemy dziś spotkać na rynku preparaty rozgrzewające, chłodzące oraz zwiększające wrażliwość skóry lub narządów intymnych, a także smakowe lubrykanty czy prezerwatywy.

Podobna prawidłowość dotyczy również kategorii kosmetyków do masażu, które urozmaicają zbliżenie, tworząc wyjątkową atmosferę prywatności i napięcia seksualnego. Gdzie w tym świecie jest więc miejsce dla elektrostymulacji? Z jakimi akcesoriami wiąże się ten sposób stymulacji? Jak bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z tego typu światem doznań? O tym poniżej.

Czym jest elektrostymulacja?

Nazwa ta nie jest zbyt trudna do rozszyfrowania, gdyż wyraźnie wskazuje, iż bodźcami wywołującymi podniecenie są tu impulsy elektryczne. Nie znaczy to jednak, że dana osoba podłącza swoje ciało do prądu, a jedynie to, że przy pomocy odpowiednich akcesoriów dostarcza mu mniej lub bardziej losowych dawek tego rodzaju energii. Trwają one zazwyczaj ułamek sekundy, jednak doprowadzając do mimowolnego skurczu mięśni, mogą być całkiem intensywnym doświadczeniem dla wrażliwej, spragnionej pieszczot skóry. Elektrostymulacja może przebiegać na dwa sposoby:
– impuls będzie przeskakiwać za każdym razem, gdy dotkniemy skóry jednym ze służących do tego gadżetów,
– impuls będzie generowany przez program, co zapewnia losowość jego występowania oraz w wielu wypadkach nie wymaga naszej uwagi, więc możemy skupić się na innych bodźcach intymnych.

Akcesoria ze świata elektrostymulacji

W świecie doznań płynących z elektrostymulacji możemy spotkać naprawdę bogaty asortyment różnego rodzaju gadżetów erotycznych. Na pierwszym miejscu należałoby tu wymienić specjalnie przystosowane wibratory posiadające tego typu funkcję, choć wcale nie musimy jej używać, by się dobrze bawić. Warto przy tej okazji wspomnieć również między innymi o takich produktach, jak:

  • elektrody do manualnego przekazywania ciału impulsów elektrycznych,
  • dilda i korki analne, które po podłączeniu do jednostki zasilającej mogą przy pomocy prądu stymulować ciało od środka,
  • pętle, opaski, pierścienie, zaciski,
  • ostrogi, sondy i wzierniki (dodatkowy element bólu podczas stymulacji),
  • elektrody samoprzylepne i rękawiczki przewodzące prąd.

Jak przygotować się do zabawy?

Wykorzystanie do stymulacji impulsów elektrycznych może być równocześnie podniecające, jak i niebezpieczne. Nie trzeba chyba wspominać, że osoby chore na serce lub mające problemy z układem krążenia, nie powinny decydować się na próby z tego typu zabawkami, nawet jeśli wszystkie one zostały wyprodukowane przez renomowanego producenta. W przeciwnym razie nic nie stoi na przeszkodzie, by podjąć wyzwanie i spróbować przełamać rutynę w sypialni, ale warto wówczas pamiętać o odpowiednim przygotowaniu psychicznym i:

  • zakupie oryginalnej jednostki sterującej i zasilającej,
  • zadbanie o odpowiedni lubrykant (np. przewodzący prąd z opiłkami złota),
  • przed przyklejeniem elektrod przemyciu miejsc ich umieszczenia alkoholem,
  • zadbaniu o higienę akcesoriów erotycznych do elektrostymulacji.

Różnorodny świat elektrostymulacji udało się nam opisać dzięki wiedzy i doświadczeniu sklepu Lareina24.pl

 

Artykuł ekspercki, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *