Henna pudrowa brwi w domu

Henna pudrowa brwi w domu

Twój ulubiony salon kosmetyczny jest zamknięty lub nie masz czasu umówić się na wizytę? Przekonaj się jak łatwe jest wykonanie henny pudrowej brwi w domu!

Co jest potrzebne do wykonania henny pudrowej

Do wykonania henny pudrowej w domowym zaciszu potrzebujesz jedynie tłustego kremu, wacików kosmetycznych, henny pudrowej dostępnej do zakupu w każdej drogerii oraz patyczków do uszu.

Aby poprawnie wykonać zabieg henny pudrowej brwi samemu należy zacząć od zabezpieczenia skóry dookoła brwi tłustym kremem do ciała lub wazeliną. W ten sposób henna nie zafarbuje skóry dookoła brwi a Ty unikniesz dyskomfortu związanego z nieestetycznym zafarbowaniem skóry utrzymującym się kilka dni.

Henna pudrowa
Co jest potrzebne do wykonania henny pudrowej

Następnie przyrządź hennę pudrową dokładnie według instrukcji na opakowaniu. Nałóż produkt równomiernie i dokładnie na całą powierzchnie brwi. Niedociągnięcia doczyść patyczkiem do uszu. Odczekaj czas wskazany przez producenta henny na opakowaniu a następnie zmyj hennę wacikiem nasączonym ciepłą wodą. Jeśli pozostawisz hennę na zbyt krótko efekt będzie lżejszy.

Jeśli zdecydujesz się zostawić hennę na brwiach na dłużej niż wskazał producent brwi zostaną pofarbowane na bardzo intensywny, czasami nawet czarny kolor utrzymujący się do kilkunastu dni.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *