Henna pudrowa brwi w domu
Uroda

Henna pudrowa brwi w domu

Twój ulubiony salon kosmetyczny jest zamknięty lub nie masz czasu umówić się na wizytę? Przekonaj się jak łatwe jest wykonanie henny pudrowej brwi w domu!

Co jest potrzebne do wykonania henny pudrowej

Do wykonania henny pudrowej w domowym zaciszu potrzebujesz jedynie tłustego kremu, wacików kosmetycznych, henny pudrowej dostępnej do zakupu w każdej drogerii oraz patyczków do uszu.

Aby poprawnie wykonać zabieg henny pudrowej brwi samemu należy zacząć od zabezpieczenia skóry dookoła brwi tłustym kremem do ciała lub wazeliną. W ten sposób henna nie zafarbuje skóry dookoła brwi a Ty unikniesz dyskomfortu związanego z nieestetycznym zafarbowaniem skóry utrzymującym się kilka dni.

Henna pudrowa
Co jest potrzebne do wykonania henny pudrowej

Następnie przyrządź hennę pudrową dokładnie według instrukcji na opakowaniu. Nałóż produkt równomiernie i dokładnie na całą powierzchnie brwi. Niedociągnięcia doczyść patyczkiem do uszu. Odczekaj czas wskazany przez producenta henny na opakowaniu a następnie zmyj hennę wacikiem nasączonym ciepłą wodą. Jeśli pozostawisz hennę na zbyt krótko efekt będzie lżejszy.

Jeśli zdecydujesz się zostawić hennę na brwiach na dłużej niż wskazał producent brwi zostaną pofarbowane na bardzo intensywny, czasami nawet czarny kolor utrzymujący się do kilkunastu dni.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Henna pudrowa

W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszy się między innymi henna pudrowa. Wiadomo, że jest ona troszkę delikatniejsza od tej klasycznej, dlatego cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wiele osób przekonało się o tym, że jednak  henna pudrowa w domu, może się równać z taka, która będzie wykonana w profesjonalnym gabinecie. Z bardzo prostego powodu, wystarczy zakupić odpowiednie akcesoria, by móc się zabrać do realizacji właśnie tego zadania.

Henna pudrowa – jak wykonać w domu

W ostatnim czasie wiele osób, by zaoszczędzić swój czas, decyduje się na wykonanie zabiegów w swoim domu, ponieważ w między czasie można się zająć czymś innym. Wiadomo, że na początku pojawiają się pytania dotyczące tego,  jak zrobić hennę pudrową? Jednak wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, która znajduje się na opakowaniu, by móc w niedługim czasie cieszyć się pięknymi brwiami.

Wiadomo, że jeśli ktoś nie chce wydawać większej kwoty pieniędzy na takie zabiegi, ale jednocześnie chciałby uzyskać wspaniały efekt, to właśnie henna w domu jest dla niego. Najważniejsze, to nie działać na własną rękę, tylko trzymać się sztywno instrukcji, gdyż to właśnie od niej będzie zależało, czy uda nam się uzyskać dokładnie takie brwi, jakich sobie życzymy.