Izabela Sowa - Podróż poślubna

Izabela Sowa – Podróż poślubna

Podróż poślubna” to kolejna powieść Izabeli Sowy. Główną bohaterką jest 30 – letnia Paloma, która pnie się po szczeblach kariery, pracuje na kierowniczym stanowisku w jednej z krakowskich firm, ma urządzone mieszkanie przez stylistę, dba o figurę i od niedawna jest mężatką.

Paloma zna praktycznie wszystkie poradniki i książki o tym, jak być szczęśliwym, jak zapanować nad swoim życiem. Wydaje się, że wszystko ma pod kontrolą. To dlaczego jest nieszczęśliwa? Problem tkwi w jej świeżo poślubionym małżonku. Kilka tygodni po ślubie, Paloma zauważa niepokojące ją sytuacje, których nie może sobie racjonalnie wyjaśnić gdyż jej życie jest przecież idealne.

Izabela Sowa - Podróż poślubna

Mąż – Norbert po ślubie ma problemy z bezsennością, zamyka się w swoim świecie, do którego Paloma nie może dotrzeć. Lecz nie to zabiera jej sen z powiek a to, że ciągle zapomina o miesiącu miodowym, ucieka od planowania podróży ślubnej. Główna bohaterka postanawia skorzystać z usług detektyw – Brzytwę.

Paloma rozpoczyna walkę o swoja przyszłość. Co odkryje detektyw? Czy Paloma odkryje sekret swojego męża?

Książkę czyta się bardzo lekko, autorka próbuje nam pokazać, typ ludzi którzy myśląc, że mając wszystkie dobra materialne, świetne stanowisko to jest właśnie szczęście. Nic bardziej mylnego.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *