Jak dobrać kolor bielizny

Jak dobrać kolor bielizny

Każdy facet chce w swoim salonie mieć damę, a w łóżku prostytutkę. Oczywiście te dwie osobowości muszą być w jednej kobiecie. Rozpalenie zmysłów mężczyzny nie jest tak naprawdę trudne, jako, że średnio co minutę myślą oni o seksie.

Jednak każda kobieta musi wiedzieć, że istnieje kilka trików, które pozwolą jej na rozniecanie coraz większego ognia w ich sypialni. Pierwsze to osobowość kobiety i jej pewność siebie, która pozwoli jej utrzymać faceta w ryzach. Drugi trik, to stosowanie urozmaicenia w zabawach seksualnych, czyli zmiany pozycji, włączenie elementów zaskoczenia, zabawek erotycznych. Trzeci trik to seksowny wygląd, który kobieta może osiągnąć dbając o siebie, korzystając z usług fryzjera, kosmetyczki oraz zabiegów SPA i Wellness. Dużą rolę odgrywa tu również zmysłowa bielizna i kolor jaki ona będzie miała.

Jakie kolory bielizny zatem działają na pobudzenie seksualne u facetów?

Jak dobrać kolor bielizny
Jak dobrać kolor bielizny

Czerwony kolor bielizny zapewnia mężczyznę, że jego kobieta jest odważna w łóżku, nie boi się przejąć sterów, wie czego chce i oczekuje od partnera oraz ukazuję kobiecą siłę i pewność siebie.

Dodatkowo kolor czerwony podkreśla atrakcyjność partnerki, jej wdzięk oraz seksapil.Czerwoną bieliznę warto założyć na pierwszą randkę, bądź gdy chcemy naszego stałego partnera czymś zaskoczyć.

Kolor biały Panom kojarzy się przede wszystkim z niewinnością partnerki, jej czystą duszą i uległym usposobieniem. Damską bieliznę w tym kolorze szczególnie upodobali sobie Panowie, którzy lubią dominować w łóżku. Biel kojarzy się facetom także z zawodem pielęgniarki, który to szczególnie pobudza ich zmysły. Idealna na noc poślubną lub pod przebranie pielęgniarki, lekarki, niani czy pokojówki.

Czarny to kolor iście szatański, podkreślający siłę kobiety, ale także jej tajemniczość. Kobieta w czarnej bieliźnie zapewne niejednym jeszcze zaskoczy swego partnera. Ona jest nieobliczalna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jeśli partnerka chce odwrócić rolę i zdominować faceta ta bielizna będzie w sam raz.

Pomarańczowa bielizna rzadko jest wybierana przez kobiety, a szkoda, bowiem kojarzy się ona facetom z niezależnością i pewnością siebie u partnerki, jak również dużym poczuciem humoru. Mężczyźni widząc kobietę w pomarańczowej bieliźnie wiedzą, że nie będą się z nią w łóżku nudzić, bowiem ona lubi wszelkie innowacje.


Zobacz naszą GALERIĘ BIELIZNY


Kobiety w różowej bieliźnie to osoby, które potrafią darzyć uczuciem drugą osobę. Wiedzą jak jej sprawić przyjemność, są uczciwe w tym co robią, a przyjemność partnera jest dla nich równie ważna jak ich. Stosowana na co dzień zapewni mężczyznę o silnym uczuciu do niego.

Kolory pastelowe, żółte, zielone kojarzą się raczej z wiosną i urokiem nastolatek, a nie tego chce w łóżku dojrzały mężczyzna. Beż natomiast to kolor skóry, jak również brudu. Dlatego tych kolorów należy unikać.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *