Jak zachęcić faceta do seksu?

Jak zachęcić faceta do seksu?

Niektóre z nas mają z tym problem. Do związku wkrada się monotonia, bo on wraca zmęczony z pracy, a Ty jesteś wyczerpana pracami domowymi i opieką nad dziećmi. Zanika nić porozumienia, zbliżenia nie są już tak ekscytujące, bo do nich też wkradł się schematyzm. A Ty się biedna zastanawiasz, jak to zmienić, bo już dłużej w ten sposób nie możesz.

Dobre nastawienie, to podstawa

Oboje musicie mieć siłę i chęć na igraszki. Choćbyś ubrała najbardziej stymulujące ciuszki i próbowała zrobić na nim piorunujące wrażenie, a on nie będzie miał siły – nic nie zdziałasz. Więc jeśli Twój mąż bądź partner jest notoryczne zmęczony – spróbuj sprawić, by odzyskał siły. Zaproponuj wspólną kąpiel z olejkami eterycznymi, które pobudzą go do życia. Może jakaś kolacja? Zwykły film na kanapie z lampką wina? Zreaktywuj go – by miał chęć myśleć o czymś innym niż tylko o pójściu spać.

Co więcej – sama musisz też o siebie zadbać. Zafunduj sobie coś, co wprawia Cię w dobry nastrój – może jakieś zakupy z koleżankami albo wyjście na miasto z przyjaciółkami?

Bądź sobą, ale spróbuj go zaskoczyć

Nie ma nic lepszego na nudę w związku i pożyciu, jak jakaś mocna i zwariowana zmiana, dostosowana jednak do Waszych preferencji. Do tej pory ciągle to Ty byłaś na dole, a chciałabyś trochę porządzić? Ubierz się w strój, który da Ci pewność siebie i idź go podbijać, nie ubliżając jednak jego męskości – bo na to trzeba uważać. Zawsze wspominał, że podoba mu się bodystocking, a Ty ciągle bałaś się zaryzykować? To najlepszy moment, żeby jednak spróbować – na pewno będzie zachwycony, skoro sam Ci o tym powiedział.

A skoro mowa o rozmowie…

Tak naprawdę najważniejsza w tym wszystkim jest zwykła rozmowa o pragnieniach i wspólne podjęcie decyzji. Jak możesz mu sprawić radość, a on Tobie (bo przecież nie tylko Ty masz się starać!) skoro nie wiecie, co Was ekscytuje, a co dopiero podnieca?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *