Jaki depilator wybrać?

Jaki depilator wybrać?

Chcesz cieszyć cię piękną i gładką skórą przez wiele dni, a nawet miesięcy? Jaki depilator wybrać? Zniechęca Cię codzienne golenie nóg, zaczerwienienia i wrastające włoski? Postaw na nowoczesne rozwiązania wypróbuj damski depilator pęsetowy lub laserowy. W tym artykule dowiesz się jakie zalety oraz wady posiadają depilatory damskie, oraz przedstawimy Ci kilka przykładów depilatorów, które warto kupić.

Depilator pęsetowy to jeden z najpopularniejszych rodzajów urządzeń, które służą do pozbywania się owłosienia. Ten rodzaj depilatorów posiada obrotową głowicę, która ma wbudowane niewielkie pęsety, które podczas ruchu zbliżają się do siebie, chwytając włoski i usuwają je wraz z cebulkami. Na początku zabieg może wydawać się bolesny, ale producenci wprowadzają udogodnienia w postaci na przykład chłodzących nakładek.

Zobacz również: Modne płaszcze na jesień 2022

Drugi rodzaj depilatora, który warto rozważyć to depilator laserowy zwany często epilatorem. Ten rodzaj urządzeń do usuwania niepotrzebnego owłosienia przeszedł prawdziwą rewolucję. Od możliwości skorzystania z tego zabiegu tylko w gabinetach kosmetycznych, poprzez drogi sprzęt do użytku domowego, aż do możliwości zakupu urządzenia na większą skalę z dość przystępną ceną. Używanie epilatora jest najskuteczniejszą i najbardziej komfortową ze wszystkich sposobów depilacji różnych partii ciała, a po skończonej serii zabiegów możesz cieszyć się gładką skórą nawet przez 6 miesięcy.

Zobacz także: Kurtki na jesień – modne propozycje

Jaki depilator wybrać podczas rozważania zakupu? Przede wszystkim pomyśl o swojej skórze oraz włoskach. Jeśli masz jasne delikatne włoski oraz ciemną karnację, to epilator może nie być skuteczny, wtedy warto wybrać depilator pęsetowy. Jeśli masz problemy z wrastającymi włoskami, na nogach pojawiają się charakterystyczne krosty to warto zastanowić się nad zakupem epilatora. Warto wziąć pod uwagę cenę danego urządzenia, szczególnie gdy zdecydujemy się na epilator, to warto skorzystać z promocji lub okazji, aby trochę zaoszczędzić i zakupić dobry depilator do nóg

Przed zakupem warto poznać depilator opinie, które pomogą CI w podjęciu odpowiedniej decyzji. Warto zasięgnąć opinii fachowców oraz sprawdzić, w jaki sposób dane urządzenie działa.

Jaki depilator wybrać?

Depilator IPL PHILIPS Lumea IPL BRI958/00

Depilator IPL PHILIPS Lumea IPL BRI958/00
Depilator IPL PHILIPS Lumea IPL BRI958/00

Jest to epilator laserowy, który jest przeznaczony do użytku domowego. Urządzenie jest proste w obsłudze, a instrukcja wskazuje Ci kolejne kroki do uzyskania gładkiej i pięknej skóry aż do 6 miesięcy. W zestawie znajdują się nakładki do ciała, twarzy, pach oraz okolic bikini. Skuteczność urządzenia gwarantuje to, że urządzenie dopasowuje się zarówno do karnacji, jak i do wielkości i jakości włosków na ciele.

Depilator PHILIPS Satinelle BRE715/00 6w1

Depilator PHILIPS Satinelle BRE715/00 6w1
Depilator PHILIPS Satinelle BRE715/00 6w1

Depilator pęsetowy marki Philips jest delikatny dla Twojej skóry i dzięki różnym nakładkom może dopasować się do różnych miejsc na twoim ciele. W zestawie jest aż 5 różnych nakładek oraz akcesoria takie jak rękawica do peelingu, oraz szczoteczka do czyszczenia urządzenia. Dużym udogodnieniem jest również lampka, która podświetla depilowane miejsce. Ciesz się gładką skórą nawet do 4 tygodni.

REMINGTON Depilator Smooth & Silky EP5 EP7500

Jaki depilator wybrać?
Jaki depilator wybrać – REMINGTON Depilator Smooth & Silky EP5 EP7500

Depilator pęsetowy Remington pozbędzie się najkrótszych włosków na twoim ciele. W obrotowej głowicy znajduje się 40 bardzo dokładnych pęset, które wykryją nawet najmniejsze włoski. Dla zapobiegania odczuciu dyskomfortu możesz zastosować masującą nakładkę, która jest dołączona do zestawu. W zestawie znajdują się również nakładki do obszaru bikini oraz precyzyjna nakładka do nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *