Jakie kolory ubrań sprawdzają się zimą?
Moda

Jakie kolory ubrań sprawdzają się zimą?

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Lato to czas beztroskiej zabawy i szaleństwa, dlatego podczas cieplejszych dni większość osób korzysta z tych najbarwniejszych elementów garderoby.

Soczyście pomarańczowe bluzki, jaskrawożółte koszulki czy sukienki ozdobione motywami kwiatów – to wszystko jest dozwolone i nawet wskazane. A jak ubierać się zimą, by wciąż wyglądać dobrze?

Jakie kolory na zimę sprawdzają się idealnie?

Są one oczywiście chłodniejsze, tak samo zresztą jak sama zima. Klasycznym wyborem będzie w tym przypadku czerń. Wspaniale sprawdza się na wszystkich elementach garderoby, dbając dodatkowo o dobry wygląd sylwetki. Działa jak najlepsze środki wyszczuplające. Stylizacja stworzona z samych czarnych elementów skutecznie ukryje nadprogramowe kilogramy i pozwoli człowiekowi lepiej poczuć się we własnej skórze.

Inne korzystne kolory na zimę to różnorodne odcienie brązu i szarości – barwy ciemne, stonowane i dosyć chłodne. To klasa sama w sobie, choć warto by było czymś je urozmaicić. Czerń w połączeniu z soczystą czerwienią zrobi jeszcze większe wrażenie, a ciemny brąz uspokojony towarzystwem beżowych dodatków w żadnym stopniu nie przytłoczy sylwetki.

Kolory na zimę są oczywiście zupełnie inne od tych typowo letnich i wakacyjnych. Gdy pogoda za oknem robi się pochmurna i ponura, nikt nie ma już ochoty na noszenie barwnych strojów.

Ludzie zastępują je ciemniejszymi stylizacjami, idealnie zgrywającymi się z atmosferą panującą podczas zimy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments