Rozmowa kluczowym elementem każdego związku

Jakie są sygnały, że On może Cię zdradzać?

Mężczyźnie wydaje się, że Ty nie widzisz tego, jak się zmienia. Nic bardziej mylnego, jesteśmy świetnymi obserwatorami lecz czasami wypieramy pewne fakty ze swojej podświadomości by nie dopuścić wiadomości, że związek brnie ku końcowi od dłuższego czasu. Zdrada to chyba najgorsza rzecz jaka może ci się przydarzyć.

Skąd wiesz, że partner Cię zdradza?

Nadmierna czułość i znaczne zainteresowanie seksem – jeśli zauważysz, że partner częściej chce iść z Tobą do łóżka niż zwykle to już powinno dać Ci jakiś sygnał. Poczucie winy i podwyższone libido, wylewność w uczuciach i miłych słówkach może mieć drugie dno. To nie prawda, że mężczyzna po zdradzie musi od razu Ci to pokazać.

Nagłe zainteresowanie Twoją osobą – raptem pyta o Twój grafik, zadaje mnóstwo pytań, im więcej Ty mówisz tym on nie musi. Bombarduje Cię informacjami o hobby, które pojawiło się znikąd, wycofuje się z życia Facebooka, to może na początku być przejawem zmiany o którą prosiłaś lecz po dłużnym czasie musi mieć coś na sumieniu – uważaj.

Wyjazdy służbowe, nadgodziny w pracy – to zazwyczaj nie wygląda dobrze. Przyjrzyj się temu, podejrzanie znosi się to na przelotny romans z koleżanką z pracy.

Podobne wpisy

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *