Koszulka z reniferem

Kilka pomysłów, jaki prezent kupić swojemu ukochanemu na święta

Zbliżają się święta, czas zakupów, prezentów, sprzątania, gotowania i pogoń by zapiąć wszystko na ostatni guzik. Dla każdej z nas to bardzo stresujący okres ponieważ mamy bardzo dużo na głowie. Warto zrobić sobie listę zadań i skrupulatnie je rozpisać w czasie to znacznie ułatwi nam wykonanie wszystkiego bez zbędnego krzyku i nerwów. Zostaje jednak najważniejsza kwestia – prezenty. Galerie mamią nas przeróżnymi gadżetami, kolorowymi napisami a ceny doprowadzają nas o zawrót głowy. Jak więc wybrać prezent? Kierować się praktycznością, przydatnością a może kupić kolejny prezent, który będzie zbierał kurz na półce?

Kilka pomysłów na prezenty

Najlepszym sposobem na dobre dobranie prezentu było by zapytanie wprost co nasza połówka chciałaby dostać ale to nie o to chodzi. Ważny jest gest, nie musi być to drogi gadżet, czasami wystarczy upominek by pojawił się uśmiech i zadowolenie. Kobietom jest łatwiej kupić coś bo wszystko co się błyszczy to najlepszy prezent. Niemniej jednak większą zagadką są dla nas mężczyźni. Mówi się, że swojej połówce nie powinniśmy kupować ani zegarka ani butów bo jedno odlicza czas do Waszego rozstania a obuwie świadczy, że ktoś w nich odejdzie.

Pogłoski pogłosami ale lepiej nie przyczyniać się do tego. Prezent dla mężczyzny to na pewno większe wyzwanie niż dla kobiet lecz trzeba coś szybko wymyślić bo czas nagli. Skarpetki, piżama to raczej oklepany prezent i pewnie dostał go już rok temu od Ciebie. Książka to również mało trafiony prezent jeśli Twój ukochany nie przepada za literaturą. Elektroniczna ramka z Waszymi zdjęciami to również mało praktyczny prezent, który będzie tylko stał w koncie i się kurzył.

Koszulka z nadrukiem
fot. printlander.pl

 

Nasuwa się jeden pomysł. Otóż na rynku coraz większym zainteresowaniem cieszą się gotowe koszulki z nadrukiem. Na stronie internetowej firmy Printlander możesz znaleźć gotowe propozycje bluz męskich czy koszulek w różnych kolorach i wzorach. Ponadto nie musisz się decydować na dana grafikę, wybierz wzór koszulki, kolor i stwórz ją sama. Firma Prindlander oferuje w swojej ofercie również zaprojektowanie koszulki z własnym nadrukiem. Gdy Twoja połówka interesuje się grą komputerową możesz stworzyć T-shirt z główną postacią tej gry, albo napisz motto, którym kieruje się przez życie. Może masz zdjęcie, przy którym śmiejecie się za każdym razem, gdy je odkopiesz – świetnie zrób, mu koszulkę z tym zdjęciem. Pomysłów jest mnóstwo, wystarczy tylko skorzystać z wyobraźni, generatora i stworzyć swoje dzieło.

Ceny gotowych koszulek z nadrukiem oscylują w granicach od 40 zł w górę. Ponadto pojawiło się wiele propozycji odzieży z motywem patriotycznym. To świetna alternatywa, gdy mężczyzna interesuje się historią czy militariom. Zakupy możesz zrobić nie wychodząc z domu, a przy zamówieniu produktów na kwotę 200 zł dostawa do Twojego domu jest za darmo. Zamówienia możesz pozbierać wśród przyjaciółek, koleżanek w pracy czy rodziny.

Prindlander w swojej ofercie ma również produkty dla dzieci. Stwórz coś niepowtarzalnego i tylko swojego dla każdego członka rodziny. W szybki, prosty sposób nie tylko dokonasz trafionych zakupów nie wychodząc z domu ale również śmiało możesz odhaczyć kolejny wykonany punkt, ze swojej listy rzeczy do zrobienia przed świętami. Gdy okaże się, że koszulkę, która zaprojektowałaś bądź kupiłaś gotową ze sklepu internetowego okaże się za mała bądź za duża nie urywaj metki, zachowaj paragon i śmiało możesz zwrócić masz na to 14 dni. W swojej przeglądarce zapisz sobie stronę Prindlander, przyda Ci się jeszcze

 

Artykuł sponsorowany, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Zamówione 🙂 Świetny pomysł! Ja do tego kupiłam jeszcze lokalizator do kluczyków i baja, prezent z głowy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *