moda moro

Moda na moro?

Moro owładnęło półki sklepowe. Temat ten jest powszechnie znany Panom lecz i płeć piękna świetnie w tym wygląda. Najnowsze płaszcze czy kurtki przypominają mundury, które noszą żołnierze. Znacznie wyeksponowane są ramiona, na których widnieją pagony. Kołnierze są postawione do góry. Dodatkowo mamy chwosty i skośne poły. Całość jest ściśnięta wojskowym pasem. Jest to elegancki ubiór a zarazem pokazujący równouprawnienie kobiet.

Płaszcze te dominują w kolorach jasnych jak niebieski, zielony, brąz i khaki. Do tego ubioru świetnie pasują legginsy lub jeans w kolorze czarnym. W ten sposób eksponujemy kolor płaszcza. Jeżeli chodzi o ceny to są one bardzo różne. Wahają się one w granicach 200-400 zł.

Lecz zanim kupimy taki płaszcz zastanówmy się jaki materiał byłby najodpowiedniejszy i dobierzmy z głową kolor. Moda się zmienia a kupiona rzecz już nie będzie można oddać gdy nam się znudzi lub nie będzie pasowała do stylu naszej garderoby.

Moro to nie tylko płaszcze ale i?..

Nie tylko płaszcze zawładnęły tematykę militariów. W sklepach możemy, znaleźć również sukienki, marynarki, torebki czy trapery. Każdy element, Twojego ubioru z wykorzystaniem tematyki militariów, powinien być dobrze przemyślany.

Otóż, do sukienki, warto byś założyła czarne szpilki lub trampki gdy wybierasz się na sportowo. Do tego jakaś bomberka albo czarna marynarka – jesteś gotowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trampki – hit czy kit?

Natomiast gdy chcesz założyć tylko marynarkę polecam dobrać do tego spodnie z wysokim stanem i trapery. W ten sposób całą uwagę osób oglądających zwrócisz na tym moro w kolorze np. w kolorze khaki.To najpopularniejszy kolor ale i najbardziej wdzięczny jeżeli chodzi o stylizację.

Trapery to element garderoby, który pasuje do wszystkiego. Można z nim wymyślać przeróżne kombinacje. Psuje zarówno do jeansu ale i też do obcisłej sukienki czy krótkich spodenek. Ceny w sklepach są różne. Zależy jaki budżet chcemy na to przeznaczyć i czy ten ciuch bądź but ma być jednorazowego użytku czy na lata. Moda modą ale pamiętaj, że wszystko z czasem przemija.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *