Kopalnia pomysłów na unikalne prezenty!

Kopalnia pomysłów na unikalne prezenty!

Serwis Decobazaar.com to kopalnia pomysłów na unikalne prezenty. Witryna od lat cieszy się uznaniem kupujących, którzy w poszukiwaniu niebanalnych upominków odwiedzają serwis pełen ciekawych propozycji na każdą okazję.

DecoBazaar jest witryną skupiającą szerokie grono ambitnych artystów, którzy prezentują online indywidualne dzieła na sprzedaż. Największą część asortymentu stanowi unikalna biżuteria, odzież i torebki, a także artykuły dekoracyjne dla domu. Każde dzieło z bogatej oferty produktowej jest szczegółowo opisane, a dodatkowym ułatwieniem jest bezpośredni kontakt z jego twórcą.

Twórcy witryny dołożyli wszelkich starań, aby korzystanie z serwisu było wygodne i bezproblemowe dla klientów. W tym celu podzielono strukturę serwisu na kilka kategorii, w których można znaleźć osobny asortyment m. in. dla miłośników podróżnych przygód, wielbicieli kawy czy wiecznych zmarzluchów. Na stronie nie brakuje dodatkowych kategorii na czas wyjątkowych świąt. Redakcja z myślą o Bożym Narodzeniu, Walentynkach czy Wielkanocy tworzy specjalne działy z odpowiednim wyprzedzeniem. Pozwala to na zakupienie trafionych upominków dla najbliższych, bez zbędnego stresu i zmartwień o prezent na ostatnią chwilę.

Strona internetowa została przygotowana tak, aby ułatwić klientom korzystanie z niej w sposób prosty i intuicyjny. Przyjazny interfejs sprawia, że nawet początkujący użytkownicy z łatwością wyszukają każdą informację. Witryna z łatwością dopasowuje się do urządzeń mobilnych. Dzięki temu internauci mogą swobodnie poruszać się po serwisie i przeglądać treści zarówno na ekranie komputera, jak i tablecie czy smartfonie.

DecoBazaar to serwis utworzony w 2005 roku. Projekt przyciągnął uwagę rzeszy młodych artystów, dla których była to doskonała okazja do zaistnienia w sieci.

Profesjonalni twórcy mieli dostęp do galerii, a amatorzy nie mieli miejsca, w którym mogliby swoje projekty pokazać i sprzedać. W tym samym czasie w Berlinie istniało mnóstwo pracowni i sklepików z tego rodzaju towarami. Niestety, w Polsce nie można było ich znaleźć ani w Internecie, ani na ulicach– wyjaśnia Barbara Czerny, właścicielka serwisu.

Obecnie serwis przyćmiewa popularnością pozostałe witryny tego typu. Liczni artyści sprzedają swoje wyjątkowe prace klientom z całej Polski, z powodzeniem rozwijając swój własny biznes. Witryna jest niezbitym dowodem na to, że rękodzieło, postrzegane kiedyś jako dorywcza praca chałupnicza, urosło do rangi unikatowej sztuki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *