Krem pod oczy dla mężczyzn

Krem pod oczy dla mężczyzn

Krem pod oczy nie jest może aż tak popularny wśród mężczyzn jak wśród kobiet, ale coraz więcej ich korzysta z tego typu kosmetyków. Mężczyźni stają się świadomi swojego wyglądu i wizerunku, dlatego też próbują poprawić stan swojej skóry na twarzy, aby po prostu lepiej się prezentować i zniwelować oznaki starzenia i zmęczenia.

Oto przykład produktów, które chętnie polecane są specjalnie pod oczy dla mężczyzn.

Żel pod oczy od Clinique

Clinique for Men Super Energizer Anti-Fatigue Depuffing Eye Gel to żel pod oczy, który posiada wygodny aplikator w formie kulki, która przyjemnie masuje skórę pod oczami. Żel daje przyjemne uczucie chłodzące, dzięki czemu skóra pod oczami szybciej regeneruje się. Masaż taką kulką poprawia krążenie, masuje, a także rozświetla skórę, dzięki czemu wydaje się ona pełna plasku i młodsza. W sklepie Dolce.pl dostępny jest ten produkt w korzystnej cenie 124 zł.

Przeczytaj również: Maseczka z kukurydzy

Krem regenerujący Revitalisant Total Yeux

Krem regenerujący pod oczy 15ml Revitalisant Total Yeux to kolejna propozycja ze sklepu Dolce.pl. Przeciwdziała on powstawaniu zmarszczek, ale też zmniejsza już te, które powstały. Dzięki głębokiemu nawilżeniu, skóra jest młodsza i pełna blasku. Dostępny w cenie 198 zł.

Po co krem po oczy dla mężczyzn? Aby dogłębnie przeniknął pod często grubszą skórę niż u kobiet i ukrył opuchliznę oraz cienie pod oczami. Na rynku jest wiele produktów, które pozytywnie wpływają na wygląd skóry pod oczami u mężczyzn.

Warto wiedzieć: Modne jeansy w sezonie 2020

Nasze inne propozycje:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *