Książka "Zacznijmy od nowa" - czy życie może jeszcze czymś zaskoczyć...

Książka „Zacznijmy od nowa” – czy życie może jeszcze czymś zaskoczyć…

Historię Anety poznajemy w momencie, gdy na świecie pojawia się jej malutka córeczka Hania. Jest to bardzo przełomowy moment w życiu głównej bohaterki, ponieważ właśnie od tego dnia postanawia zmienić swoje życie. Pierwszy ważny krok to nowa praca.

Główna bohaterka podchodzi do niej z ogromną nadzieją, nosi w sobie poczucie, że poradzi sobie z wszystkimi przeciwnościami losu. Nie spodziewa się jednak, że największe trudności mogą ją spotkać właśnie w pracy. Na jej życiowej drodze pojawia się Kasjan.

„Pan idealny”, a może postrach firmowych korytarzy

Kasjan to połączenie perfekcjonizmu z totalnym brakiem manier. Pomimo że w pracy odnosi ogromne sukcesy i zawsze ma nienaganny wygląd to jego złośliwe uwagi i sarkastyczne uśmiechy to mistrzostwo zła samo w sobie. Kasjan uwielbia uprzykrzać życie innym współpracownikom, nie oszczędził również głównej bohaterki Anety. Czy Aneta da radę przetrwać wszystkie kąśliwe uwagi kierowane przez współpracownika w jej stronę? Między tą dwójką będzie się bardzo wiele działo.

Czy firmowy flirt jest w stanie przerodzić się w prawdziwe uczucie

Impreza firmowa to świetna możliwość na lepsze poznanie współpracowników. Dla znajomości Kasjana i Anety to również będzie bardzo przełomowy moment. Czy od nienawiści do miłości jeden krok? Tego nie zdradzę, ale pewne wydarzenia, jakie będą miały miejsce na imprezie firmowej zupełnie zmienią postrzeganie Kasjana przez Anetę. Choć niewinny flirt nie od samego początku przerodzi się w głębsze uczucie, a główna bohaterka jeszcze nie raz usłyszy kąśliwe uwagi od swojego współpracownika to jednak dostrzeże, że posiada on zupełnie inne oblicze, skrywane pod maską.

Czy książka zakończy się płomiennym romansem, czy totalną katastrofą w pracy… Koniecznie sięgnij po „Zacznijmy od nowa”, a przekonasz się, że nie łatwo od niej będzie się oderwać.

Książka "Zacznijmy od nowa" - czy życie może jeszcze czymś zaskoczyć...
Książka „Zacznijmy od nowa” – czy życie może jeszcze czymś zaskoczyć…
Książka "Zacznijmy od nowa" - czy życie może jeszcze czymś zaskoczyć...
Książka „Zacznijmy od nowa” – czy życie może jeszcze czymś zaskoczyć…

Anna Langer mistrzyni humoru i płomiennych romansów

Uwielbiasz czytać romanse pisane lekkim językiem ? Świetnie trafiłeś. Ta książka to istne połączenie historii pełnych emocji, zabawnych momentów, przeplecionych gorącym flirtem, iskrzącymi rozmowami między dwojgiem młodych ludzi. 

Zacznijmy od nowa” to trafiona w „10” bardzo współczesna książka, odzwierciedlająca problemy i potrzeby młodych ludzi. Ilu z nas borykało się ze złośliwymi komentarzami ze strony współpracowników. W tej książce wielu czytelników może odnaleźć siebie. Książka porusza wiele istotnych tematów takich jak poszukiwanie siebie nie tylko w życiu zawodowym, ale również osobistym, a także borykanie się z problemami jakimi są finanse, alkoholizm, samotne rodzicielstwo, czy mobbing. Pomimo trudnej tematyki książka czyta się lekko, zawiera w sobie wiele śmiesznych rozmów i utarczek słownych. Godna polecenia!

Więcej romansów znajdziesz w księgarni internetowej, zapraszamy!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *