patenty urodowe 2 1200x675 1
Uroda

Moje patenty URODOWE

Czasem jest tak, że produkty, które są przeznaczone do określonej pielęgnacji, świetnie sprawdzają się przy innym zastosowaniu. Poniżej przedstawię Wam 3 produkty, których pierwotnym celem działania było inne zastosowanie.

Można jednak wykorzystać je troszkę inaczej niż zalecił producent, a co najważniejsze – dają rewelacyjne efekty.

Zaczynamy!

Sprawdź również: Tania perfumeria !

 

ZIAJA Mamma Mia, lano-maść

#1

 ZIAJA Mamma Mia, lano-maść

Przeznaczona dla kobiet karmiących w celu ochrony brodawek. Ja jednak mam ją zawsze w torebce, ponieważ…. nawilżam nią usta. Sprawdza się fenomenalnie. Rezultat? Miękkie, nawilżone usta z pięknym połyskiem. Używam jej cały rok. I nie zamierzam przestać ?

Przy tym jest bardzo wydajna i w przystępnej cenie (ok 11 zł).

VITA-POS maść nawilżająca do oczy

#2

VITA-POS maść nawilżająca do oczy

Przywraca ukojenie suchym i zmęczonym oczom. Polecana zwłaszcza osobom, które dużo czasu spędzają przed komputerem, noszą soczewki kontaktowe lub mają zespół suchego oka (spełniam trzy powyższe kryteria). Ma tez jeden, ale jakże bardzo pozytywny skutek uboczny – pomaga w walce ze zmarszczkami wokół oczu! Dzięki zawartości witaminy A działa jak najlepszy krem do oczu.

Takie 2w1 – a to lubię najbardziej.

Węgiel aktywny

#3

Węgiel aktywny

W mojej łazience jest zawsze. I służy do wybielania zębów. Zawartość 3-4 kapsułek wysypuję do miseczki, zalewam odrobiną wody. Nakładam na zęby, po ok 10 min delikatnie myje zęby (miksturką, która na nich mam), a następnie płuczę i myję pastą do zębów.

I gotowe!

Sprawdź także:Urodowe perełki za gorsze

A Wy jakich kosmetyków używacie? Podzielcie się informacjami.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments