Naturalne kremy nawilżające skórę pod oczami

Naturalne kremy nawilżające skórę pod oczami

Sucha skóra pod oczami to problem, który dotyka wielu Polek. Częściowo odpowiada za to niewystarczające nawodnienie organizmu, do którego najczęściej dochodzi latem. Istotny wpływ ma także ogólne zmęczenie, a także niewyspanie. Na szczęście na rynku dostępne są preparaty, które pomagają rozwiązać ten problem.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kremy, które są stosunkowo łatwe w codziennej aplikacji.

Kremy pod oczy gwarantują szybkie nawilżenie

Decydując się na zakup kremu, warto dogłębnie przeanalizować jego skład. Im większe stężenie składników naturalnych, tym mniejsze ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Przeczytaj: Dlaczego warto kupić szafkę do butów?

Krem Ambasz Myriad Radiant Eye jest produktem polskim, wytworzony zgodnie z założeniami eko pielęgnacji. Zawarty ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje działanie antyoksydacyjne,  dzięki czemu spowalnia starzenie się komórek. Oprócz nawilżenia krem przyczynia się również do odmłodzenia cery.

Równie ciekawym produktem wydaje się być Alert Eye Cream, który doprowadza do zatrzymania wilgoci w skórze.

Trzecią propozycją kremu, o równie odżywczym składzie, jest Sensum Mare Algoeye. W jego składzie znajduje się aż 18 substancji przyczyniających się do nawilżenia skóry pod oczami. Ponadto produkt ten charakteryzuje się działaniem przeciwzmarszczkowym.

Zobacz: Jak pielęgnować twarz latem?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *