Nowe oblicze Greya” w IMAX® tylko przez 7 dni!

Nowe oblicze Greya” w IMAX® tylko przez 7 dni!

„Nowe oblicze Greya” to trzecia część zmysłowej i pełnej erotyzmu historii Anastasii Steele i Christiana Greya na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James. Czy chcesz doświadczyć jeszcze intensywniejszych doznań kinowych?

Jeśli tak, tylko przez 7 dni, od 9 do 15 lutego masz okazję obejrzeć ten film w nowoczesnej technologii IMAX® na gigantycznym, panoramicznym ekranie, dzięki czemu poczujesz, jakbyś przeniósł się w sam środek akcji.

Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/imax.

Premiera „Nowego oblicza Greya” odbędzie się już 9 lutego! Chcesz się dowiedzieć, jak skończy się ostatni rozdział erotycznej historii, która rozpaliła wyobraźnię widzów na całym świecie? Christian Grey (Jamie Dornan) i Anastasia Steele (Dakota Johnson) powracają na ekrany kin jako szczęśliwe, kochające się małżeństwo. Ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów… Oprócz romantycznego ślubu i gorących scen, czekają na was także wątki sensacyjne!

 

Nowe oblicze Greya” w IMAX® tylko przez 7 dni!

Nie ma lepszej propozycji na randkę w kinie lub Walentynki niż pokaz „Nowego oblicza Greya” w nowoczesnej technologii IMAX®. Gigantyczny, panoramiczny ekran IMAX® w połączeniu z krystalicznie czystym i potężnym dźwiękiem cyfrowym zapewniają najbardziej intensywne wrażenia wizualne, przez co seans filmowy stanie się wyjątkowo niezapomnianym przeżyciem. Jeśli oczekujesz absolutnej jakości oraz niezwykle realistycznych doznań kinowych, zapraszamy do IMAX® tylko przez 7 dni, od 9 do 15 lutego!

Film będzie można obejrzeć w wersji IMAX® w formacie 2D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia. Bilety dostępne w kasach kin lub online.

Wszystkim spragnionym filmowych emocji przez cały rok Cinema City oferuje unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy, kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

Informacja prasowa

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *