Orgazm - szczyt rozkoszy na różne sposoby
Seks

Orgazm – szczyt rozkoszy na różne sposoby

Seks nie jest już tematem tabu, ale wszystkie kwestie, które kręcą się wokół niego, czasami powodują wypieki na twarzy i chęć przeniesienia rozmowy na inne tory. A jak to powinno wyglądać w związku między partnerami?

Czy warto mówić o tym, czego oczekuje się w łóżku od drugiej połówki i tym samym zaproponować zmiany, które obydwu stronom pomogą mieć lepszy seks, orgazm i samopoczucie?

Na te pytania tak naprawdę nie ma idealnych odpowiedzi. Każdy związek jest inny i każdy potrzebuje w danej chwili czego innego. Jednak wszyscy zgodzą się z tym, że w każdej relacji miłosnej ważna jest intymność, pikanteria w sypialni i niebiańska rozkosz za zamkniętymi drzwiami pokoju.

Na co dzień o tym nie mówimy, rutyna karze nam po prostu kochać się tak jak zawsze i na pierwszy rzut oka niczego w tym seksie nam nie brakuje. Ale czy zawsze pamiętamy o orgazmie? Szczycie rozkoszy?

Orgazm - szczyt rozkoszy na różne sposoby
Jak osiągnąć orgazm?

Przepis na filmowy orgazm

Erotyczny film czy serial zawsze ma piękny i perwersyjny orgazm – kochankowie szczytują zatapiając się w rozkoszy swoich gorących ciał. Ale czy w normalnym życiu tak się da?

Często myślimy, że udany seks, to zasługa dobrze obrobionego kina i nie ma on nic wspólnego z codziennym życiem zwykłego człowiek. Ale chyba po to kobiety i mężczyźni mają zmysły, by je uwolnić i zafundować sobie w sypialni orgazm stulecia.

Jak do tego dopuścić? W jakiej pozycji kochać się najlepiej?

Szybka, pikantna i uwodzicielska kamasutra

Krzesło pełne namiętnej rozkoszy 

Zwykłe krzesło, może przyprawić partnerów o pełne namiętności i rozkoszy doznania. Pan siada na krześle, pani na nim. Dzięki temu kobieta może osiągnąć orgazm bardzo szybko. Zalety takiego seksu? Maksymalna rozkosz i dzikie doznania.

Na słonia – powolna i maksymalna rozkosz

Nie ma nic lepszego dla zmęczonej pary jak zabawy w słonia. To prosta i lekka pozycja. Jak to wygląda? Pani kładzie się na brzuchu, Pan na niej. Dzięki temu Pan ma szansę dotrzeć do bardzo unerwionego punktu G, a Pani może odlecieć w namiętnym orgazmie.

Namiętny i rozkoszny szczeniak – pozycja na pieska

W tej pozycji Pani musi pokazać swoje kształty z drugiej strony. Wypięte pośladki i ręce ugięte w łokciach – maksimum wygody i wulkan przyjemności. Pan, musi złapać panią za biodra i dobrze się amortyzować, by nie odlecieć i z pozycji pieska, przypadkiem nie zrobić słonia. Głęboka, przyjemna i ostra penetracja gwarantowana.

Profesjonalny jeździec

Tę pozycję znają chyba wszyscy, nawet bez uprzedniego studiowania kamasutry. Tutaj to Pani musi się wykazać. Ona dominuje i robi, to co kocha. Pan tylko niewinne leży i pozwala się ujeżdżać do woli Może trochę pomóc Pani. Ta pozycja gwarantuje maksymalnie ostre i perwersyjne doznania, wszystkie punkty G są idealnie dotykane i pobudzane.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments