Premiera hitu „Czarna Pantera”

Premiera hitu „Czarna Pantera”

„Czarna Pantera” to od dawna zapowiadana ekranizacja słynnej serii Marvel Comics w reżyserii Ryana Cooglera. Emocjonującą historię króla T’Challi będzie można oglądać w kinach wyposażonych w najnowocześniejsze technologie: na panoramicznym ekranie w IMAX®, w formacie 4DX® oddziałującym na wszystkie zmysły oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos®.

Dostarczą one niezapomnianych doświadczeń filmowych, jakich nie przeżyjesz w żadnym innym kinie. Premiera odbędzie się 14 lutego, ale największych fanów marvelowskiego świata zapraszamy do IMAX® na pierwszy pokaz już o północy z 13 na 14 lutego.

T’Challa po śmierci ojca wraca do kraju, by objąć tron, lecz wkrótce Wakanda zostaje napadnięta. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników, aby pokonać wroga i ochronić swój lud i jego kulturę. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

Film wyreżyserował Ryan Coogler, twórca m.in. „Creed: Narodziny legendy” z Sylvestrem Stallone. W „Czarnej panterze” wystąpili m.in. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Forest Whitaker.

Premiera hitu „Czarna Pantera”

Dzięki technologii IMAX® masz szansę obejrzeć „Czarną Panterę” w absolutnie najlepszej jakości na panoramicznym ekranie, na którym obraz jest krystalicznie czysty, o zwiększonej jasności i kontraście, a w efekcie – głębi kolorów. IMAX® to także cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali, który potrafi wyemitować dźwięk do miejsca, w którym nawet nie ma głośnika! Lecz to nie wszystko! Miłośnicy wrażeń słuchowych będą zachwyceni pokazem w technologii Dolby Atmos®, dzięki której dźwięk opływa widza z każdej strony (nawet z sufitu), „wrzucając” go w sam środek akcji i dostarczając niesłychanych emocji. Jeśli natomiast lubisz ekstremalne doświadczenia, wybierz się na seans w technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły. Dzięki efektom specjalnym, takim jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadająca mgła, unoszące się zapachy, doskonale zsynchronizowanymi z wydarzeniami na ekranie, naprawdę poczujesz się jak superman w świecie science-fiction. Możliwości technologii 4DX® pozwolą Ci poczuć, jakbyś sam kierował samochodem i uczestniczył w trwającej aż 5 minut scenie pościgu. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych scen stworzonych dotychczas z wykorzystaniem efektów 4DX®. Dzięki tej technologii doświadczysz też podróży prawdziwym statkiem kosmicznym. I to nadal nie wszystko! Siedząc w kinowym fotelu, będziesz miał wrażenie, że sam posiadasz wyostrzone zmysły, tnące wszystko pazury, specjalne buty, pelerynę, i że zmieniasz się w superbohatera.

„Czarną panterę” będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia, w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz, Wrocław Wroclavia, oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach w Warszawie (Galeria Północna) i Wrocławiu (Wroclavia).

Zobacz zwiastun filmu www.youtube.com/watch?v=Myl6OukvDu0&feature=youtu.be

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl orazwww.cinema-city.pl/unlimited

Informacja prasowa

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *