Para w objęciach

Sposoby na przełamanie rutyny w łóżku

Udany związek nie sprowadza się wyłącznie do seksu. Satysfakcjonujące oboje partnerów życie intymne to jednak podstawa w szczęśliwym związku. Rutyna w łóżku zdarza się praktycznie każdej parze, która żyje razem od dłuższego czasu. Warto wiedzieć, co wówczas zrobić. Utrzymanie wzajemnej fascynacji po wielu latach jest możliwe. Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego. Ja się z tym zgadzam. A oto moje sposoby na przełamanie monotonii w łóżku.

Zaangażowanie

Zaangażowanie, czyli wciąż powinno nam się chcieć. Pewnie większość kobiet zgodzi się ze mną, że nie zawsze dorównujemy naszym partnerom w popędzie seksualnym. Więcej myślimy, analizujemy problemy wieloaspektowo i tak długo się nad nimi pochylamy, że w końcu nie chcą wyjść nam z głów. A udany seks to przede wszystkim relaks i skupienie się na partnerze. Wiadomo, że nie zawsze to proste, ale jeżeli mój mężczyzna ma ochotę na zbliżenie, niekiedy warto dać się porwać.

I nauczyć się delektować jego obecnością, miłością, uczuciami, jakie wyraża właśnie będąc ze mną w łóżku.

Fantazja w łóżku

Jeżeli chodzi o fantazję, to zapewne zdania będą tu podzielone. Jednak osobiście uważam, że nie należy tak zupełnie ich skreślać. Fantazjuję ja i fantazjujesz ty, mój drogi czytelniku. Grunt to mieć odwagę podzielić się tym ze swoim partnerem.

Jeżeli jest się w dobrym związku, z taką szczerością nie powinno być problemu.

Sposoby na przełamanie rutyny w łóżku

Sypialnia to miejsce, w którym możemy być sobą, do czego zachęcam. W imię wspólnej radości, ale także budowania solidnych fundamentów dla związku. A kiedy ma się na to ochotę, warto również spróbować igraszek w innym miejscu. Rutyna w łóżku nie ma wówczas szans.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *