Tenisówki na lato

Tenisówki na lato

Kiedy przychodzą ciepłe dni, chowamy do szafy lub wynosimy na strych ciepłe zimowe buty, kurtki i wszystko to, co kojarzy nam się z mroźną porą. Zimowe buty zamieniamy na lekkie przewiewne obuwie, które zapewni nam komfort i swobodę podczas letnich aktywności fizycznych.

Panie mają ogromne pole do manewru, na nieco bardziej eleganckie wyjścia wkładają seksowne szpilki, sandałki, baleriny, czółenka, najróżniejsze klapki, zaś na sportowe wojaże wkładają buty trekkingowe, czy tenisówki.

Co wybrać: Modne, damskie jeansy w 2020

Panowie mają mniejszy wybór i u przeciętnego przedstawiciela płci silnej znajdziemy maksymalnie 5 par butów na lato.

Jakie tenisówki na lato wybrać?

Tenisówki na lato są bardzo korzystnym rozwiązaniem głównie dlatego, bo są lekkie, przewiewne i wygodne. Wiązanie na sznurówki lub rzepy w zależności od modelu daje nam możliwość dopasowania zacisku do stopy. Wielość wzorów, kolorów, materiałów, z których są uszyte pozwala na dopasowanie ich do każdej kreacji. Niegdyś trampki kojarzyły się tylko ze szkolnym wf- em czy nieoficjalnym wyjściem, obecnie jednak królują one również w bardziej oficjalnych sytuacjach.

Przeczytaj także: Baleriny – swoboda i elegancja

Kobiety wkładają je do letnich sukienek czy spódnic. Panowie zaś nie gardzą nimi w zestawieniach z eleganckimi koszulami. Trendem ostatnich sezonów są tenisówki na lato w białym kolorze. Biały czy czarny to wciąż klasyka, jednak jasne trampki szybko pokrywa miejski kurz, a co za tym idzie, konieczne jest częste ich czyszczenie.

Dostępne są także trampki w jaskrawych, neonowych kolorach, z których korzysta najczęściej młodzież, a także skajowe trampki do złudzenia imitujące naturalną skórę.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *