The Ordinary

The Ordinary

Z pewnością każda kobieta wie, jak ciężko jest znaleźć kosmetyki, które będą spełniać nasze wymagania, ale także nie obciążą zbytnio portfela. The Ordinary to firma, która spełnia powyższe założenia, a dodatkowo zapewnia klasyczny i estetyczny wygląd produktów. Fenomen opiera się na odpowiednim doborze składników aktywnych, które mają za zadanie odpowiadać na konkretne potrzeby skóry. Zarówno kartonowanie opakowania, jak ich zawartość charakteryzuje się prostotą i przejrzystością. Wszystkie kosmetyki posiadają klasyczną etykietę, która informuje o zawartości znajdującej się w środku. Dodatkowym atutem marki jest dbanie o środowisko i nietestowanie na zwierzętach, o czym często zapominamy jako konsumenci.

Dlaczego The Oridinary ma takie niskie ceny?

Zapewne wielu potencjalnych klientów zastanawiało się nad zaskakująco niskimi cenami, które oferuje marka. Odpowiedź jest prosta, chociaż dla niektórych może być zaskakująca. Jest to konsekwencją znacznego obniżenia marż, jakie nakładają inni producenci. Dzięki takim działaniom każdy fan pielęgnacji może pozwolić sobie na profesjonalne kosmetyki, które wcześniej dostępne były tylko w salonach kosmetycznych. Takie wyjście do klienta stanowi bez wątpienia wytłumaczenie dla znacznego zainteresowania, które można obserwować wśród kosmetyków tej marki.

Serum Nawilżające z Kwasem Hialuronowym – jakie wybrać

Moim zdecydowanym ulubieńcem jest Hyaluronic Acid 2% + B5 – Serum Nawilżające z Kwasem Hialuronowym 2% i Witaminą B5 – 60ml. Produkt ten stanowi nieodłączny element porannej pielęgnacji, w której nie może zabraknąć nawilżenia i odżywienia skóry. Produkt ten zapewnia ukojenie mojej delikatnej i podrażnionej skórze. Serum należy użyć po umyciu twarzy łagodnym żele/pianką oraz po zastosowaniu toniku.

The Ordinary
Polecane kosmetyki The Ordinary

Warto także pamiętać o użyciu kremu nawilżającego lub kremu z filtrem, który stanowi ostatni element pielęgnacji. Takie działanie zapewni najlepsze działanie właśnie tego kosmetyku. Alternatywnym sposobem na użycie serum może być dodanie kilku kropel do ulubionego kremu, w sytuacji gdy jest on zbyt mało nawilżający. Należy jednak pamiętać, że sam kwas hialuronowy nie nawilża cery, więc koniecznie należy łączyć go z innymi produktami. Należy pamiętać o zapoznaniu się ze specyfiką konkretnego składnika aktywnego, gdyż nie wszystko można ze sobą łączyć (ma to miejsce w przypadku kwasów, którymi można wyrządzić sobie większą szkodę niż pożytek).

Na fenomen The Ordinary składa się wiele czynników i bez wątpienia należy uznać, że są to kosmetyki warte wypróbowania niezależnie od wieku, możliwości finansowych czy aktualnych potrzeb naszej cery.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *