TOP 3 seriali do obejrzenia

TOP 3 seriali do obejrzenia

Wakacyjne popołudnia przepełnione spacerami i aktywnym wypoczynkiem, to czas, w którym w mniejszym stopniu myślimy o leżeniu i oglądaniu seriali. Mimo to zdarzają się takie dni, kiedy to nie mamy wpływu ani na pogodę, ani na samopoczucie, które mogą całkowicie wykluczyć wyjście na spacer, czy rowerową przejażdżkę. W poprzednim artykule pojawiły się trzy propozycje na to jak spędzić letni dzień, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Jedna z nich to oglądanie seriali. W tym wpisie podamy konkretne tytuły, które w ostatnim czasie zrobiły furorę i które się świetnie ogląda.

1. Narcos

Serial opowiada o potężnym bossie kartelu narkotykowego z Medellin w Kolumbii. Jest oparty na faktach, a historia ta miała miejsce w latach siedemdziesiątych do początków lat dziewięćdziesiątych. Idealny do obejrzenia dla tych, którzy lubią kryminalne historie o dużych ilościach nielegalnych pieniędzy i bandziorach.

2. House Of Cards

Polityka, czyli coś, na co wielu w dzisiejszych czasach ma uczulenie. Historia Franka Underwood’a, który za wszelką cenę, „po trupach” chce zemścić się na prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu. Serial ukazuje politykę jako zażartą walkę o stołek i władzę.

3. Breaking Bad

Walter White jako 50-letni nauczyciel chemii dowiaduje się o tym, że jest chory na raka. Aby zapewnić godny byt swojej rodzinie, postanawia poświęcić resztę życia na nielegalną produkcję metamfetaminy. Wykorzystując w tym swoją ogromną wiedzę, tworzy produkt bezkonkurencyjny. Przez cały seans możemy doświadczyć przemian, które zachodzą w głównym bohaterze. Z dobrego ojca i spokojnego nauczyciela zamienił się w kryminalistę i bezlitosnego mordercę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *