Wzorzyste skarpetki - wiele istotnych wzmianek

Wzorzyste skarpetki – wiele istotnych wzmianek

Unikatowe skarpetki  zaliczane do wzorzystych skarpetek, które sięgają wysoko ponad kostki mogą pasować do typowych brązowych sztruksów lub do spodni od garnituru, które nie są wybitnie długie, czyli kończą się jakieś dwadzieścia centymetrów nad kostkami.

Jednym słowem skarpetki tego rodzaju to ciekawy patent na ukrycie łydki i na dokładkę detal który może ciekawie współgrać z czarnymi i niskimi skórzanymi butami i z czarnymi spodniami.

Przeczytaj: Jesienne kozaki do 150 PLN

Dla niektórych ten sposób wyróżnienia się na tle innych jest istotnym, bo tego rodzaju wzorzyste skarpetki nie są białymi lub czarnymi, czyli mają jakąś wiśniowo-zieloną kratę i z tej przyczyny trudna na te skarpetki nie zerknąć. Jednak wiele znaczy też i to, że cała reszta ubrania wygląda dość konwencjonalnie.

Moda na wyróżnienie się

Rzecz jasna nie każdy sięgnie po unikatowe wzorzyste skarpetki, bo znajdą się też i tacy, którzy sięgną po wyjątkowo barwny krawat lub apaszkę, czyli też po detal którego atutem są krzykliwe barwy lub po dwa detale.

Nietypowe skarpetki

Ludzie wyróżniający się czasami sięgają po wzorzyste skarpetki, które nie stanowią pary, czyli biorą jedną lewą z zielonym wzorem lub nadrukiem i drugą prawą, która może mieć niebieski lub fioletowy nadruk.

Takie dobieranie skarpetek wydaje się być chaotycznym, ale w tym przypadku chodzi o tę mnogość ciekawych barwnych akcentów.

Sprawdź nasze propozycje:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *