Zalando Lounge markowe ubrania z mega zniżką

Zalando Lounge markowe ubrania z mega zniżką

Internetowe kluby zakupowe cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Jest ich kilka, jednak od jakiegoś czasu do tego grona dołączyło także Zalando Lounge. Wcześniej ten klub odniósł ogromne sukcesy w innych krajach europejskich m.in. w Niemczech, Francji, Austrii czy chociażby krajach Skandynawskich.

Jak działa Zalando Lounge

Aby móc korzystać z Zalando Lounge i móc przeglądać ofertę należy się zarejestrować na stronie. Członkostwo jest darmowe, a formularz zapisu wymaga od nas podania adresu e-mail i hasła. Możemy zarejestrować się znacznie szybciej wykorzystując gmail’a, facebooka, albo przez dostęp do Zalando.

Sprawdź: Bezpłatna i niezobowiązująca rejestracja

Co znajdziemy w Zalando Lounge

Zalando Lounge oferuje markowe ubrania ze zniżką nawet do -75%. Dlaczego są takie wyprzedaże? Jak twierdzą przedstawiciele serwisu z tego względu, że serwis zamawia ubrania bezpośrednio od producenta i właśnie dlatego może zaproponować odzież znacznie taniej niż w normalnych sklepach.

Oprócz znanych marek i producentów, znajdziemy tak również projekty młodych, utalentowanych projektantów i wiele niszowych, mniej znanych kreacji.

W klubie zakupowym oprócz modnych, markowych ubrań dla dorosłych znajdziemy także ubranka dla dzieci, dodatki, wyposażenie domu i kuchni.

Przesyłka i płatności

Musimy się liczyć z tym, że zamawiamy ubrania znacznie taniej, jednak wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania, bowiem towar wysyłany jest bezpośrednio od producenta i wysyłka może trwać od 1 do 6 tygodni. Koszty przesyłki to ok. 10 PLN.

Jeśli ubrania nie będą pasować, albo nie będą się Wam podobały, możemy za darmo jest zwrócić – wystarczy wydrukować, nakleić etykietę i odesłać. Ubrania nie mogą nosić śladów noszenia, produkty używania, a przede wszystkim muszą posiadać oryginalne metki.

Płatności w Zalando Lounge

W klubie można płacić za zakupy przelewem, kartą, jak również wybrać przesyłkę pobraniową. Koszt przesyłki zawsze będzie taki sam.

 

Nie musicie tam od razu robić zakupów, ale myślę, że warto się zarejestrować i zobaczyć, co mają w swojej ofercie.

>> Darmowa i niezobowiązująca rejestracja <<

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *