Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

Najważniejszy dzień w Twoim życiu zbliża się coraz szybciej a Ty masz nadal wrażenie, że nic nie jest zapięte na ostatni guzik? Nie martw się nie Ty jedna. Bardzo ważna jest organizacja wszystkich tematów, które są związane ze ślubem. Lista pewnie jest długa lecz skrupulatne odhaczanie załatwionych i nie załatwionych spraw nie będzie Ci zaprzątał już głowy.

Detale na ślubie są najważniejsze, wszystko powinni do siebie pasować, menu, wizytówki na stół, zawiadomienia, wystrój sali, konfetti czy zaproszenia ślubne.

Kiedy zacząć szukać zaproszeń ślubnych?

Poszukiwanie odpowiednich zaproszeń i dodatków, zacznij pół roku przed planowanym dniem ślubu. Na stronie internetowej www.zapi.pl znajdziesz przede wszystkim wszelkie dodatki ale również szeroką gamę zaproszeń ślubnych np. z motywem kwiatowym, Eko, vintage, glamour czy romantyczne. Różnorodność papeterii, motywów, wzorów i kolorów może doprowadzić do zawrotu głowy. Zapi.pl oferuje możliwość wybrania gotowego motywu lub zaproponowanie swojego pomysłu na zaproszenie ślubne. Ponadto para młoda ma możliwość zamówienia próbek do domu. Wybierasz na stronie internetowej zaproszenia ślubne, które spełniają twoje oczekiwania i zamawiasz je do domu. Możesz ja zabrać do przyjaciół i w miłym gronie podjąć decyzję.

Zaproszenia ślubne – wysłać czy wręczyć osobiście?

Zaproszenie ślubne powinno być wysłane 3 miesiące przed wyznaczoną datą ślubu. Goście mają możliwość przygotowania się na to przedsięwzięcie poprzez zaplanowanie urlopu w pracy, zapewnienie dzieciom opieki czy umówieniu się do ulubionej fryzjerki. Gdy zdarzy się, że zapomniałaś o dalekiej ciotce czy kuzynie zaproszenie powinno być najpóźniej wysłane 3 tygodnie przed ślubem. Formy dostarczenia zaproszeń ślubnych zależne są od nas. Możemy wysłać je pocztą lecz niesie to za sobą ryzyko, że zaproszenia nie dotrą do adresata. Najlepszym sposobem będzie jednak gdy zaproszenia rozwieziesz osobiście, poinformowanie najbliższych w ten sposób obfituje w szereg ciepłych i miłych słów. Nie wyobrażam sobie wysłania zaproszeń ślubnych przez e –mail. To jest już brak szacunku wobec zapraszanej osoby.

Potwierdzenie przybycia gości na ślubie.

Bardzo ważne by zaproszeni goście potwierdzili swoje przyjście minimum miesiąc przed ślubem. W ten sposób poznasz docelową ilość gości, gdy część w wyznaczonym czasie nie potwierdzi Ci swojej obecności możesz jeszcze przedzwonić do nich w celu upewnienia się czy będą na pewno lub usunąć ich ze swojej listy. Ponadto jest jeszcze czas na odwołanie niepotrzebnych pokoi.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *