Jak nosić beret
Moda

Jak nosić beret?

Beret często kojarzony przez nas za babciną czapkę. Jest to nic innego jak okrągłe, płaskie nakrycie z antenką lub bez wykonane z moheru, filcu, dzianiny lub aksamitu.

Dawno zapomniany wraca znów do mody. Powinien być dobierany do płaszcza, palta lub kurtki, baw się doborem beretu może być z naszywką, w różnych kolorach w ten sposób dodasz charakteru do swojej stylizacji.

Beret powinny nosić osoby, które maja ostre rysy twarzy, w ten sposób ociepli się ich wizerunek. Natomiast Panie, które mają owalne twarze, nie powinny sięgać po tego typu okrycie głowy gdyż znacznie je to poszerzy.

Z czym nosić beret?

Beret często kojarzony jest z aktorkami, które grają we francuskich filmach. Możesz spróbować podpatrzeć ich styl. Świetnie się komponuje z koszulką w paski, czarne spodnie z wysokim stanem lub eleganckie spodnie na kant, a do tego bezowy płaszczyk i beret. Kolejna stylizacja może być prosta ale jakże efektowna.

Wystarczy w swojej szafie wyszperać sukienkę w grochy, przepasać ją paskiem podkreślając talię, czarne czółenka i uwieńczeniem całej stylizacji będzie beret w kolorze czerwieni.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.