Zbawienie dla Twoich włosów – szczotki Tangle Teezer

Zbawienie dla Twoich włosów – szczotki Tangle Teezer

Praktycznie każda z nas to doskonale zna. Codziennie rano podejmujemy walkę. Walkę z rozczesaniem naszych włosów. Jak to się dzieje, że przez cały dzień włosy są w porządku, a dopiero w nocy się jakoś plączą? Korzystałaś już z miliona odżywek i żadna z nich nie przyniosła oczekiwanego efektu – włosowy problem nadal występuje. Czy jest jakiś sposób, by w końcu nie walczyć każdego ranka z naszymi włosami? Ależ oczywiście! Rozwiązaniem są szczotki do włosów Tangle Teezer!

Co to jest szczotka do włosów Tangle Teezer?

Szczotka do włosów Tangle Teezer to szczotka, w której zastosowano innowacyjny kształt ząbków wykonanych ze specjalnego elastycznego tworzywa. Dzięki temu działa ona na włosy bardzo delikatnie i skutecznie. To rozwiązanie powoduje, że szczotki do włosów Tangle Teezer dostosowują się do naszych włosów i korzystanie z nich nie powoduje ciągnięcia splątanych pasm włosów. Szczotka czesze bardzo delikatnie, przez co nie wyrywamy swoich włosów podczas szczotkowania – co zdarza się przecież w wielu innych szczotkach do włosów.

Trzeba również wspomnieć o jednej cesze szczotek Tangle Teezer. Podczas czesania szczotka nie narusza struktury włosów, przez co stają się one zdrowsze i mocniejsze bez zastosowania specjalnych odżywek czy masek. Dodatkowo szczotki są uniwersalne – to znaczy, że niezależnie czy mamy włosy grube czy cienkie, korzystanie z Tangle Teezer jest możliwe i wszystkie właściwości szczotki zostają zachowane.

Innowacyjny i niespotykany kształt szczotek do włosów Tangle Teezer

Innowacyjność szczotek Tangle Teezer objawia się nie tylko w zastosowaniu nowoczesnym kształcie ząbków, którymi czeszemy włosy. Kształt szczotki do włosów również jest niespotykany! Ogólnie cała szczotka do włosów wykonana jest z plastikowego tworzywa, które ma za zadanie pomóc nam z codzienną walką z poplątanymi włosami. Dlatego też Tangle Teezer ma kształt dopasowany idealnie do dłoni. Nie ma tutaj specjalnej rączki do trzymania szczotki, którą wykorzystujemy czesząc nasze włosy. Nie! Tutaj zastosowano kształt dopasowany do naszej dłoni tak, że całą szczotkę możemy praktycznie schować zamykając nasze ręce.

Tangle Teezer zaprojektował też specjalną wersję swoich szczotek, które są mniejsze od standardowych, przez co żadnych problemów zmieszczą się w każdej damskiej torebce. Wcześniej żaden inny producent nie zaproponował swoim klientom takiego rozwiązania przy zachowaniu wszystkich zalet korzystania ze szczotki.

Zastosowanie szczotek do włosów Tangle Teezer

Szczotki do włosów Tangle Teezer mają jedno podstawowe zadanie – rozczesywać włosy w ten sposób, by nie doprowadzić do wyrwania włosów podczas szczotkowania. Każda z nas wie, że wyrywanie włosów podczas szczotkowania jest bardzo nieprzyjemne i staramy się zawsze tego unikać. Ze szczotką Tangle Teezer będzie to teraz możliwe!

Ponadto szczotki Tangle Teezer możemy wykorzystać w celu wykonania masażu głowy, co jest praktycznie niemożliwe wykorzystując szczotki do włosów innych firm. Wykonując delikatne okrężne ruchy pobudzamy ukrwienie skóry głowy, przez co staje się ona zdrowsza. Zabieg wpływa też pozytywnie na cebulki włosów.

Czy Tangle Teezer dostępne jest w Polsce?

Od kilku lat szczotki Tangle Teezer dostępne są na terenie naszego kraju. Możemy je kupić w licznych sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Półkę ze szczotkami do włosów Tangle Teezer znaleźć można między innymi w sieci drogerii Rossmann czy Hebe.

Możemy jednak zagwarantować jedną rzecz – zakup szczotki nie będzie łatwy. Dlaczego? Ponieważ producent szczotek zaprojektował tyle wzorów, że ciężko zdecydować się na taki, który dla nas najpiękniejszy. Jest to również innowacyjne podejście do klienta – wcześniej żaden inny producent szczotek do włosów nie dawał tak ogromnego wyboru szczotki jeśli chodzi o sam jej wzór, przy zachowaniu wszystkich zalet z jej korzystania.

Dzięki temu możemy dopasować szczotkę do konkretnej stylizacji. Czy wpadłybyście na to, że uzupełnieniem waszego stroju może być… szczotka do włosów?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *