Asfiksjofilia - czym jest?

Asfiksjofilia – czym jest?

Wśród fetyszy można znaleźć najróżniejsze bodźce, które powodują podniecenie. Jednym z takich fetyszy jest asfiksjofilia. Jest to fetysz, który polega na duszeniu, podduszaniu partnera lub byciu podduszanym, co potęguje doznania seksualne. Duszenie nie kojarzy się z niczym przyjemnym, dlatego dla niektórych osób ten fetysz może wydawać się dziwny.

Oczywiście mowa tu o kontrolowanym duszeniu, choć stopień duszenia zależy jak to w fetyszach bywa od gustu jedni wolą delikatne podduszanie, a inni nieco mocniejsze duszenie. Asfiksjofilia nie jest może fetyszem tabu, ani nie jest to ekstremalnie rzadki fetysz, ale nie jest również czołowym i popularnym fetyszem.

Jak wiadomo fetysze są po to, aby dawały ludziom jak największą przyjemność i aby mogli oni czerpać z nich radość. Nie każdemu wystarczające doznania daje „standardowy” seks czasami potrzebne są specjalne bodźce, które pobudzą seksualnie na przykład asfiksjofilia, czy inne fetysze. Ludzie mają różne upodobania seksualne, dlatego powstało wiele fetyszy i wciąż pojawiają się nowe.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *