Białe, różowe, wiśnie a może truskawki – wybór zaproszeń ślubnych

Białe, różowe, wiśnie a może truskawki – wybór zaproszeń ślubnych

Czas przygotowań do ślubu to chyb najgorętszy okres w Twoim życiu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik a Ty musisz nad wszystkim trzymać pieczę. Lista rzeczy do wykonania jest bardzo długa trzeba znaleźć suknię ślubną, makijażystkę, fryzjerkę, zorganizować nocleg, wybrać tort, zorganizować listę gości no i w końcu zaproszenia ślubne. W osiągnięciu celu przyda się dobra organizacja, określony budżet i pomysł na swój niepowtarzalny ślub.

Zapi.pl

Strona internetowa zapi.pl to idealne rozwiązanie dla par, które chcą dopiąć wszystkie swoje przedsięwzięci na ostatni guzik. W sklepie internetowym znajdziemy przede wszystkim dekoracje samochodu, akcesoria do słodyczy, konfetti, karty menu, dekoracje butelek, księgi gości i zaproszenia ślubne. Wszystko to co jest nam niezbędne. Ponadto, czasu masz mało a szukanie zaproszeń na własną rękę to bardzo pracochłonny proces, projektowanie ich pod swoje gusta też trwa. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z gotowych szablonów.

Kiedyś ten wybór był znacznie okrojony i praktycznie, każdy z nas dostawał podobne zaproszenia ślubne. W dzisiejszych czasach wybór jest tak duży, że zaczyna stanowić to kłopot. Tak naprawdę nigdy nikomu się nie dogodzi. Zapi.pl oferuje w swojej ofercie szeroką gamę zaproszeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Poprzez różnorodną stylistykę, kolor, motyw a przede wszystkim przystępną cenę, warto przyjrzeć się tym zaproszeniom. Wyróżnić możemy zaproszenia ślubne eko przeznaczone dla osób ceniących sobie zasoby naturalne a przede wszystkim ekologię.

Każde zaproszenie jest tak zaprojektowane by spełnić oczekiwanie klienta. Oprócz nich znajdziemy również zaproszenia ślubne w kwiaty, glamour, vintage. W dzisiejszych czasach odchodzi się od tradycyjnego podejścia do ślubu a przede wszystkim do zaproszeń ślubnych. Zapi.pl oferuje również zaproszenia ślubne owocowe i tzw. „zabawne”. Oba motywy są nowością niemniej jednak to zależy od naszego pomysłu na ślub i dystansu do samego siebie. Osoba, która dostanie zaproszenie gdzie widnieją czerwone wiśnie, cytryny czy dorodne truskawki nie tylko się zdziwi ale ma też nakreślony obraz w jaki motyw kieruje się para młoda. Natomiast zabawne zaproszenia ślubne utrzymane są w nurcie nowoczesnych trendów.

Otrzymując zaproszenie gdzie widnieje para młoda siedząca na ławce z dopiskiem „oooh, yeah pobieramy się!” macie przedsmak, tego co będzie was czekało na weselnej zabawie. Drugą interpretacją może być np. to, że Panna młoda doczekała się w końcu ślubu ze swoim chłopakiem, z którym jest od kilku lat. Nie trzeba trzymać się sztywno kanonu, który narzucili nam nasi rodzice, coraz częściej odchodzimy od tych tradycyjnych metod.

Zaproszenia, możesz zamówić do swojego domu, na spokojnie wypisać i wysłać do swoich gości nie martwiąc się, tym że wkradła Ci się pomyłka a w sklepie stacjonarnym nie ma już ani jednego zaproszenia z danym motywem bo dzień wcześniej wszystkie wykupiłaś.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *