Bujaczki dla dzieci - jaki wybrać?

Bujaczki dla dzieci – jaki wybrać?

Gdy rodzi się dziecko, chcemy zapewnić mu jak najlepsze warunki do życia i rozwoju. Jednym z popularniejszych wyborów młodych rodziców jest bujaczek dla niemowląt. Jest to produkt, który niesamowicie ułatwia życie rodzicom, a maluchom zapewnia rozrywkę. Z artykułu dowiesz się, w jaki wybrać leżaczki dla dzieci, na co zwrócić uwagę przed zakupem, aby dziecko było bezpieczne.

Bujaczki dla dzieci – jak z niego mądrze korzystać

Bujaczki dla dzieci to bardzo praktyczne urządzenia, które zapewniają komfort zabawy dla dziecka oraz odpoczynek dla rodziców. Leżaczki dla dzieci składają się z niewielkiej kołyski oraz stabilnego stelaża, który zapewnia niemowlakowi bezpieczeństwo użytkowania.

Bujaczki są przeznaczone dla niemowląt, które samodzielnie potrafią trzymać główkę oraz prawidłowe ustawienie tułowia, czyli około 4-5 miesiąca życia. Ważnym czynnikiem jest również czas korzystania z bujaczka, na początku nie przekraczajmy 30 minut zabawy.

Następnie można ten czas zwiększyć, ale przebywanie dziecka przez dłuższy czas w jednej pozycji może doprowadzić do kontuzji lub zniechęcić dziecko do korzystania z bujaczka dla niemowląt.

Przeczytaj również: Mata interaktywna dla dzieci

Bujaczki dla dzieci – jaki kupić?

Zakup pierwszego bujaczka dla niemowlaka to bardzo ważny wybór. Sprawdź, jakie bujaczki polecamy dla maluchów.

LEŻACZEK HOOPLA Chicco

LEŻACZEK HOOPLA Chicco
LEŻACZEK HOOPLA Chicco

Leżaczek Hoopla Chicco to bardzo wygodny i stonowany kolorystycznie leżaczek, który umili czas najmłodszym. Posiada miękki i otulający materac, który bardzo dobrze podtrzymuje dziecko oraz stabilny stelaż, który możesz postawić zarówno na dywanie, łóżku, jak i podłodze.

Żywotność leżaczka jest bardzo duża, ponieważ może unieść dziecko do 18 kg. A co najważniejsze, jest dostosowane również do pozycji siedzącej, nie tylko leżącej.

KINDERKRAFT FINIO LEŻACZEK BUJACZEK

Leżaczek KINDERKRAFT FINIO jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg. Siedzisko i pasy dla wygody maluszka są wykonane z miękkiego pluszu. A jego nietypowy stelaż z półokrągłym zakończeniem tworzy bujany fotelik dla dziecka.

Jeśli chcesz zrezygnować z bujania, możesz zastosować stabilizatory i wtedy uzyskujesz stabilną leżankę dla dziecka.

NUNA LEAF GROW LEŻACZEK

Elegancki leżaczek Kinderkraft Finio, przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg. Siedzisko i pasy dla wygody maluszka są wykonane z miękkiego pluszu, które otula malucha podczas odpoczynku i zabawy. Leżaczek dla niemowląt Nuna Leaf jest przeznaczony do spokojnego odpoczynku dziecka, ale również ma funkcję bujania.

Leżaczki dla niemowląt opinie mają różne, warto wypróbować bujaczek dla niemowląt i sprawdzić, czy nasz maluch dobrze się w nim czuje. 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *