Co warto zobaczyć w Mikołajkach

Hotel Robert’s Port – hotel przyjazny dzieciom w Mikołajkach

Myślisz gdzie by tu pojechać z rodziną i dziećmi nad jezioro? Nie wiesz, gdzie nie masz, na to pomysłu? No to my mamy, dla Ciebie super propozycję udaj, się do hotelu na jeziorem w Mikołajkach – Hotel Robert’s Port. Jesteś zainteresowany?

Przeczytaj całość artykuły i dowiedz się, dlaczego warto tam się wybrać. Hotel w mikołajkach to jeden z tych hoteli, które uwielbia dzieci i jest podstsowany i przyjazny dzieciom. Jak wygląda jego oferta, która skłoni każdą rodzinę z dziećmi do jego wybrania?

Zobacz, sam jak został, przystosowany pod dzeci i jakie atrakcje dla nich posiada i co warto wiedzieć, zanim udasz się wraz z rodziną do tego cudownego miejsca, jakim jest hotel przyjazny dzieciom.

Gdzie znajduje się Hotel Robert’s Port?

Hotel Robert’s Port to czterogwiazdkowy obiekt, który znajduje się w Mazurach a dokładnie nad samym takowym to jeziorem Tatły, które znajduje się w miejscowości Stare Stady, które jest zlokalizowane tylko i wyłącznie 5 kilometrów od centrum znanych nam dobrze Mikołajek na Mazurach.

Hotel przyjazny dzieciom a dokładnie chodzi, o hotel roberts port powstał, w roku 2004 i od tamtej pory prężnie dąży do swojego samorozwoju, ale i prężnie rozwija nowe atrakcje dla najmłodszych gości. Hotel oferuje wiele atrakcji a jedną z nich to samo położenie na jeziorze.

Dlaczego warto wybrać się w te rejony?

Wiele osób pomyśli sobie dobrze ciekawy hotel ładnie wyglądający, ale dlaczego warto wybrać się w te okolice? Właśnie na to również odpowiemy sobie. Mazury to miejsce, gdzie występuje wiele gór, widoków, ale i atrakcji.

Hotel Robert’s Port jest położony w miejscowości Stare Stady, gdzie właściwie jest 5 kilometrów od Mikołajek i wielu innych atrakcji turystycznych, które znajdują się w tej okolicy. Hotel sam zapewnia wiele atrakcji jak spa i tym podobne elementy.

Jednak taką daleką podróż trzeba odbyć, aby zwiedzić samo miasto, którym są Mikołajki, ale i udać się na wiele atrakcji turystycznych, które oferuje to miasto.

Co możemy również zobaczyć w Mikołajkach?

 • Park linowy.
 • Wioskę żeglarską.
 • Statek Chopin.
 • Kamienny ogród.
 • Spływy kajakowe.

Wiele innych atrakcji, które oferuje, nam to miasto jest, uzależnione od pory roku, w której się tam udamy.

Hotel na mazurach to ten jeden jednym hotel przyjazny dzieciom, do którego warto udać się na kilka dni, aby odpocząć. Dlaczego jest przyjazny dzieciom? Hotel roberts port jest przyjazny dzieciom przez wiele jego zalet, ale najważniejsze są to takie elementy jak między innymi:

 • Kuchnia i potrawy, które są również uwzględnione dzieci.
 • Udostępnia przewijaki i łóżeczka na prośbę.
 • Posiada plac zabaw w środku hotelu i na dworze.
 • Posiada mnóstwo innych atrakcji stworzonych dla dzieci.

Hotel Robert’s Port – kuchnia i potrawy

Kuchnia, ale i potrawy tam przygotowywane również są dla tych najmłodszych gości. Każdy z nich znajdzie coś dla siebie. Potraw, które serwuje, ten hotel jest, naprawdę wiele różnorodności w nim nie brak. Dodatkowo również przygotowuje klasyczne, jak i te bardziej rozbudowane potrawy, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Hotel Robert’s Port – udogodnienia dla rodziców i dzieci

Hotel w swojej ofercie również posiada wiele przewijaków, ale i łóżeczka przystosowane pod dzieci, co jest kolejnym dużym plusem tego rozwiązania i jest on przez to jeszcze bardziej przyjazny dzieciom. Jedyne co musisz zrobić to poprosić o przewijak i łóżeczka wszystkie te elementy hotel roberts port udostępnia na życzenie gości.

Place zabaw dla dzieci jako jedna z wielu atrakcji

Hotel na mazurach – Hotel Robert’s Port, również posiada więcej atrakcji stworzonych dla dzieci i jest jeszcze bardziej przyjazny dzieciom przez posiadanie dwóch placów zabaw, jeden mieści się na dworze i posiada wiele atrakcji, ale co najważniejsze jest przystosowany do dzieci i bezpieczny.

Drugi mieści się w hotelu w zamknięciu, jeżeli na dworze byłoby za zimno na tak fantastyczną zabawę. Również i tam plac zabaw jest, przystosowany do dzieci w każdym wieku, przez co rodzicie, nie muszą się martwić.

Wiele atrakcji w tych dwóch placach zabaw i bezpieczeństwo dodadzą Twojemu dziecku naprawdę wiele emocji i długich zabaw.

Hotel przyjazny dzieciom – udogodnienia

Na życzenie gości hotel przygotuje takie elementy dla większego komfortu, ale i udogodnienia nad opieką do dzieci jak:

 • Łóżeczko.
 • Przewijak.
 • Zabezpieczenie kontaktów.
 • Podgrzewacz do butelki.
 • Podest.
 • Wanienkę.
 • Matę antypoślizgową.
 • Nakładkę na sedes.
 • Elektroniczną nianię (za dopłatą)
 • Nawilżacz powietrza.

Hotel dla dzieci jest nastawiony pozytywnie, ale i jest przyjazny dzieciom przez wiele atrakcji, których zapewnia najmłodszym gościom.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *