austin distel 2vCqH34PqWs unsplash 1536x1024 1
Seks

Co oznaczają tajemnicze skróty na Tinderze?

Tinder jest aktualnie jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie. Jej działanie jest bardzo proste i intuicyjne. Jednak przeglądając profile użytkowników możemy natknąć się na kilka niezrozumiałych rzeczy. Często w opisach pojawiają się skróty, których znaczenia możemy nie znać i nie rozumieć.

Dzisiaj to się zmieni. Wyjaśnimy, co oznaczają dwa najpopularniejsze z nich.

Co to jest – FWB

FWB to skrót od angielskiego ”friends with benefits”, czyli przyjaciele z korzyściami. Możemy spotkać się również z określeniami seks przyjaciele oraz fuck buddies. Jest to relacja, która, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na przyjaźni oraz niezobowiązującym seksie. Osoby posiadające ten skrót w swoim opisie na tinderze nie szukają poważnego związku czy miłości.

Oznacza to, że każda ze stron zachowuje wolność i może spotykać się w tym samym czasie z innymi osobami. Nie możemy tutaj liczyć na randki, a raczej na wspólne wyjście na piwo czy drinka. Wiele tak naprawdę zależy od tego jak zostaną postawione granice, ale jednego możemy być pewni. Wchodząc w taką relację, nie wchodzimy w związek.

Co to jest – ONS

ONS, czyli ”One Night Stand’’ – przygoda na jedną noc. Tutaj, w przeciwieństwie do FWB, nikt nie szuka przyjaźni z dodatkiem erotycznym. Celem jest jednorazowe spotkanie na seks. Żadnego poznawania się, mówienia o swoim życiu, znajomych czy rodzinie. Umawiamy się na konkretną godzinę i miejsce. Często, jeszcze zanim dojdzie do spotkania, możemy liczyć na wymianę gorących zdjęć dla podgrzania atmosfery. Po wszystkim więcej się nie spotykamy oraz udajemy, że się nie znamy.

Jak widzimy oba te skróty doją nam proste i konkretne komunikaty, które mogą nam pomóc w korzystaniu z aplikacji. Tinder jest pełny osób, które szukają, którejś z tych dwóch opcji. Jeśli jednak liczysz na znalezienie swojej drugiej połówki, nie martw się. Z aplikacji korzysta sporo osób, również takich, które chcą się związać z kimś na dłużej.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments