Czym jest Tinder?

Czym jest Tinder?

W dobie rozwoju internetu i komunikacji nie dało się uniknąć powstania aplikacji randkowych. Są to programy używane do poszukiwania i umawiania się z interesującymi nas osobami. Sztandarową aplikacją w tej dziedzinie jest właśnie Tinder.

Co to jest Tinder?

Jest to najpopularniejszy program do zapoznawania się. Jego funkcja polega na stworzeniu własnego profilu, gdzie umieszczamy swoje zdjęcia, informacje o naszym życiorysie, hobby i osoby, które chcemy poznać. Możemy określić własną płeć i orientacje seksualną, dzięki czemu program będzie dobierał osoby odpowiednie dla nas samych.

Dobieranie profili jest uwarunkowane lokalizacją GPS, którą pobiera z naszego smartfona. Możemy ustalić w jakim zasięgu maja być poszukiwane profile i czy sami chcemy pokazywać lub nie naszą odległość.. Aplikacja jest przeznaczona dla osób dorosłych, mimo tego istnieje możliwosć ukrycia swojego prawdziwego wieku.

Jak korzystać z Tindera?

Na głównej zakładce Tinder pojawiają się profile osób, które odpowiadają naszym preferencjom.

Istnieją cztery możliwości działania – przesuniecie w lewo odrzuci daną osobę, przesunięcie w prawo wyśle polubienie, dzięki któremu jest szansa na zdobycie pary, jeśli wybrana przez nas osoba również przesunie w prawo. Przesunięcie profilu w górę spowoduje wysłanie „super-like”, który wyróżni nasz wybór spośród innych dla danej osoby. Natomiast przesunięcie zdjęcia w dół rozwinie opis danej osoby, dzięki czemu będzie można ją lepiej poznać przed podjęciem decyzji.

Ilość likeów jest ograniczona i bez płacenia możemy wykorzystać 50 przesunięć w prawo na dzień.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *