Czas z dzieckiem - jak go spędzić

Czas z dzieckiem – jak go spędzić w wakacje

Lato i długie weekendy to czas, kiedy wiele osób spędza w domu czas z dzieckiem, warto wiedzieć jakie atrakcje im zapewnić, tak aby nie musiały się przez cały ten czas nudzić. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie miejsca odwiedzić, gdzie się wybrać, aby miło spędzić czas z dzieckiem.

Czas z dzieckiem – basen

Lato to czas, podczas którego wyjście na basen z dzieckiem jest najlepszym pomysłem. Kąpiele w basenie są niezwykle przyjemne i lubiane przed dzieci, szczególnie gdy mogą samodzielnie bawić się w wodzie w mniejszym brodziku.

Niezależnie od wieku basen dla dziecka kojarzy się z przyjemnością i zabawą. Mniejsze dzieci, które nie potrafią pływać czerpią radość z chlapania wodą oraz zabawy różnymi ciekawymi przedmiotami, które można znaleźć na basenie. Wszystkie makarony, deski i piłki, które nie toną są niezwykle interesujące dla młodszych i starszych dzieciaków.

Czas z dzieckiem - basen
Czas z dzieckiem – basen

Na który basen się wybrać?

Basen Ursus to miejsce dla młodszych i starszych dzieci. Rekreacyjny basen pozwala na zabawę samodzielnie lub z rodzicami, może dziecku tak się spodoba zabawa w wodzie, że zechce korzystać z nauki pływania? Basen Warszawa to wspaniałe miejsce na wakacyjną rekreację cała rodziną. Podczas upałów basen jest idealnym rozwiązaniem, można się tu schłodzić i spędzić wspaniale czas z rodziną lub przyjaciółmi. Czas z dzieckiem, to chwile które warto wspólnie spędzić także na zabawie w wodzie.

Bajki dla dzieci w kinie

DreamWorks Studio produkujący wspaniałe filmy znów zaskakuje świetną animacją pod tytułem PAN WILK I SPÓŁKA. BAD GUYS. Tym razem bajka powstała na podstawie serii książek australijskiego pisarza Aarona Blabeya. Jest to film dla dzieci o pięciu przyjaciołach, jednak bohaterowie należą raczej do złoczyńców niż do superbohaterów. Dzieci uwielbiają oglądać ten film w kinie, szczególnie, że bohaterowie muszą zmienić swój styl życia i stać się dobrymi obywatelami. Na początku Pan Wilk tylko umiejętnie udaje zmianę swojego życia, jednak po krótkim czasie okazuje się, że taki tryb życia zaczyna się podobać bohaterowi. Uzyskuje od społeczeństwa coś czego nigdy nie doświadczył – akceptację. Wilk postanawia namówić resztę ekipy, by także stali się dobrymi ludźmi, czy mu się to uda?

Park trampolin

Park trampolin to miejsce, które niesie ze sobą wiele atrakcji i wiele frajdy dla dzieci. Skoki na trampolinach dla dorosłych to nie tylko czas z dzieckiem spędzony w fajnym miejscu, to nie tylko doskonała zabawa dla najmłodszych, ale to bardzo intensywny trening.

Przed wyjściem do takiego miejsce trzeba się najpierw dobrze przygotować. Powinniśmy zaopatrzyć się w specjalne antypoślizgowe skarpetki, które zapewnią nam bezpieczeństwo podczas skoków. Takie skarpetki można kupić również na miejscu przy kasie. Trzeba również wytłumaczyć dziecku zasady i to jak bezpieczenie skakać, z których trampolin może skakać, a na których nie. Ważne jest to, aby wytłumaczyć mu, że należy upadać na ręce, plecy, nogi, a zakazane jest skakanie na głowę.

Czas z dzieckiem - park trampolin
Czas z dzieckiem – park trampolin

Przed wyjściem na park trampolin warto sprawdzić opinie o danym miejscu i najlepiej wybrać te obiekty, które nie są bardzo oblegane. Wtedy ten czas z dzieckiem spędzony będzie znacznie przyjemniejszy, bo nie trzeba będzie skakać w tłumie.

Bardzo często z dzieckiem wybieram się do Parku trampolin New Age Jump w Warszawie. Są tutaj przyjemne i przystępne ceny i co ważne nie ma tłumów ludzi.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *