Jak kupić szpilki?

Jak kupić szpilki?

W dzisiejszych czasach kupienie szpilek to nie jest żaden problem. Portale społecznościowe, sklepy internetowe naszpikowane są pięknymi szpilkami, które na zdjęciu wyglądają bajecznie. A jak jest w rzeczywistości?

Każda kobieta w szpilkach wygląda przepięknie lecz czy nasz stopy mogą powiedzieć to samo?

Uważa się, że najwygodniejszy obcas powinien mieć około 5-7 cm wysokości. Kobiety, które nie specjalnie sięgają po ten rodzaj obuwia powinny spróbować platform, obcasów tzw. kaczuszek lub na szerokim słupku. Platformy spowodują, że wysokość pomiędzy palcami a stopą nie będzie tak odczuwalna a chód nie będzie przypominał walki z wiatrem.

Jak kupić szpilki?

  1. Materiał z jakiego jest wykonany – czasami warto zainwestować w dobre szpilki wykonane z naturalnej bądź ekologicznej skóry, której cechą charakterystyczną jest to, że materiał ten naddaje się i formuje pod naszą stopę, buty wykonane z nie wygodnego, trudno naddającego się materiału na pewno Cię obetrą,
  2. Buty trzeba mierzyć – każdy but powinien być przymierzony na obu stopach, a ponadto zakup najlepszych szpilek powinien odbywać się rano, gdyż wieczorem po całym dniu stopy nam puchną co przyczynia się do złego wybrania numeru buta, szpilka ma być tak dobrana, żeby żadna sytuacja Cię nie zaskoczyła nawet jogging do porannego autobusu.
Jak kupić szpilki?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *