Generator pary PHILIPS PerfectCare GC7840/20 [TEST]
Dom,  Technologia

Generator pary PHILIPS PerfectCare GC7840/20 [TEST]

Genareator pary Philips Perfectcare to nowoczesne urządzenie do prasowania różnego gatunku materiałów. Urządzenie z całą pewnością wspomaga prasowanie, prasuje się szybciej, łatwiej.

Generator pary PHILIPS PerfectCare GC7840/20 – co warto wiedzieć przed zakupem?

  • Moc stacji parowej to 2400 W.
  • Wydolność tworzenia pary wynosi 120 g na minutę.
  • Maksymalne ciśnienie wyrzutu pary to 6.5 bar. Jest to więc bardzo wydajny i solidny sprzęt ułatwiający pracę w domu.
  • Generator pary posiada automatyczny dobór temperatury, dzięki czemu prasowane ubrania wykonane z delikatnych materiałów mają dodatkową ochronę przed zniszczeniem.

Szybki wyrzut pary pozwala na bezproblemowe prasowanie nawet najbardziej wymagających materiałów.  Technologia OptimalTEMP sprawia, że temperatura nie wymaga regulacji. Dzięki funkcji wyrzutu pary korzystanie z generatora jest łatwiejsze oraz pozwala na bardzo wydajną pracę.

System antywapienny sprawia, że tkaniny są dodatkowo chronione przed zabrudzeniem kamieniem często powstającym w żelazkach z funkcją pary. Generator w zestawie posiada wygodny, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności aż 1.5 litra a także czujnik sygnalizujący brak płynu. Urządzenie posiada tryb oszczędzania energii ECO, który pozwala na optymalne wykorzystanie energii.

Stopa StreamGlide generatora pary jest w pełni odporna na zarysowania, dlatego sprzęt na dłużej zachowuje estetyczny i nowy wygląd. Generator zawiera także funkcję samoczyszczenia pozwalającą na łatwe zachowanie higieny urządzenia, co jest niezwykle istotne w przypadku sprzętów mających kontakt z odzieżą.

Waga urządzenia to 1,2 kg jest więc ono lekkie i przystosowane do codziennej pracy.

Generator pary PHILIPS PerfectCare GC7840/20 [TEST]

Dlaczego warto kupić generator pary Philips?

Generator pary jest wyjątkowo funkcjonalny. Posiada wiele opcji ułatwiających prasowanie. PHILIPS PerfectCare posiada funkcję automatycznego wyłączania, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Jest to bardzo przydatna opcja zapobiegająca uszkodzeniu tkaniny przez przypalenie.

Generator z pewnością ułatwia pracę w domu, głównie dzięki nowoczesnej technologii i wygodzie stosowania. Pozwala ono nie tylko na bezpieczną, ale także na wydajną i oszczędną pracę. Philips PerfectCare to sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w domu w którym prasowanie jest codziennością. Pozwala ono na komfort oraz szybkość wykonania pracy oraz ułatwia zachowanie higieny oraz estetycznego wyglądu odzieży w sposób nie wymagający dużego wysiłku. Jest ono również bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających małe dzieci, których ubranka wymagają dodatkowej pielęgnacji a także ochrony przed drobnoustrojami.

Niezwykła technologia generatora pary PHILIPS dzięki możliwości doboru odpowiedniej temperatury niszczy bakterie, dlatego jest urządzeniem pomocnym przy prasowaniu odzieży dla niemowląt. Żelazko jest przystosowane do prasowania nawet bardzo wymagających ubrań takich jak koszule. Specjalnie wyprofilowany kształt umożliwia szczegółowe oraz dokładnie wygładzenie materiału pod wpływem  temperatury, który po prasowaniu wygląda schludne i estetyczne.

Generator pary PHILIPS PerfectCare GC7840/20 [TEST]

Z pewnością warto zakupić generator pary Philips Perfectcare, nie tylko aby usprawnić codzienną pracę, ale również po to aby zadbać o wygląd i samopoczucie najbliższych.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments