Jak flirtować z dziewczyną? Wszystko co powinieneś wiedzieć

Jak flirtować z dziewczyną? Wszystko co powinieneś wiedzieć

Wbrew temu, co widzisz w tandetnych komediach romantycznych, flirtowanie z dziewczyną nie polega na puszczaniu do niej oczka i rozśmieszaniu jej cały czas. Oczywiście możesz użyć i tych trików, ale to nie wszystko.   

Czy sądzisz, że masz wszystkie potrzebne umiejętności, aby flirtować z kobietą? Nie tylko Ty się nad tym zastanawiasz, właśnie dlatego damy Ci pięć podstawowych rad, jak flirtować z kobietą, aby odnieść sukces. 

Nie uprzedzajmy jednak faktów. 

Nadszedł czas, aby zapoznać się z kilkoma podstawowymi pojęciami. Pomyśl o tym, jak o lekcji z “trenerem randkowym”, który uczy Cię jak flirtować z dziewczyną. 

Co to znaczy flirtować z dziewczyną?

Zanim rozpoczniesz flirtować powienieneś dowiedzieć się co tak naprawdę znaczy flirt z dziewczyną. Wielu facetów ma błędne wyobrażenie na temat tego, czym on jest.

Większość technik flirtu z dziewczynami  obejmuje zmianę tonu głosu, przekomarzanie się oraz sugestywne pochlebstwo ze strony faceta. Flirtowanie polega również na robieniu zabawnych komentarzy i obdarowywaniu wybranki czarującym uśmiechem.   

Bardzo ważne, żeby wiedzieć jak subtelnie flirtować z dziewczyną. Zbyt intensywny i nachalny podryw może sprawić, że dziewczyna będzie czuła się niekomfortowo. 

Często zdarza się tak, że trudno nam stwierdzić czy flirtujemy w sposób właściwy.

Zamiast straszyć dziewczynę lepiej przemyśleć skrupulatnie jak flirtować z nią poprawnie. nie wprawiając jej w zakłopotanie. Inaczej nic może nie wyjść z naszych starań. 

Stosuj się do poniższych wskazówek, a unikniesz błędów.

Bądź sobą 

Trzymaj się z dala od banalnych rad, które dają samozwańczy eksperci do randek. Zamiast tego staraj się być na tyle autentyczny na ile to możliwe, jak w relacji z przyjacielem. To najlepszy sposób, aby pokazać swoją prawdziwą twarz. Jeśli między Tobą, a dziewczyną nie zaiskrzy, to trudno. Ta osoba po prostu nie była dla Ciebie.

Zbliż się do niej we właściwy sposób

Zbliżenie się do kobiety, która Cię interesuje może być nie lada wyzwaniem. Oto kilka przydatnych wskazówek, które Ci pomogą: 

  • Rozpocznij rozmowę

Nie podchodź do dziewczyny nie wiedząc konkretnie co chcesz jej powiedzieć. Lepiej jeśli przygotujesz sobie kilka zdań, którymi  będziesz mógł rozpocząć konwersację z wybranką.

Rozpoczęcie rozmowy na temat otoczenia, w którym się aktualnie znajdujecie będzie lepszym pomysłem niż podejście do kobiety i powiedzenie zwykłego “cześć”. 

Jeśli jesteś w barze lub restauracji zapytaj ją co pije i idąc dalej tym tropem zapytaj czy drink jej smakuje itd. Jeśli widzisz, że rozmawia akurat z waszymi wspólnymi znajomymi, zapytaj ją jak się poznali.Te proste przykłady powinny pomóc Ci zrozumieć jak pociągnąć rozmowę z nieznajomą. 

  • Przedstaw się

Po nawiązaniu wstępnej rozmowy przyszedł czas, aby się przedsatwić. Na początek podaj swoje imię i zapytaj o jej imię. Nie zapomnij dodać, że bardzo miło jest Ci ją poznać. Te małe detale mają duże znaczenie we flircie. Kobiety lubią facetów szarmanckich i kulturalnych. 

  • Zadbaj o swobodną atmosferę

Kiedy po raz pierwszy zbliżasz się do dziewczyny zadbaj o to, aby atmosfera była swobodna. Nawet wtedy, kiedy próbujesz poderwać dziewczynę, którą już znasz, nie możesz wprowadzać napięcia. 

Przede wszystkim, baw się dobrze. Jeśli uda Ci się porozmawiać z nią przez całą noc to super! Jeśli udało Ci się tylko przedstawić, a dalsza konwersacja z dziewczyną nie była możliwa bo np. musiała już iść, to nic straconego. Zawsze może nadarzyć się okazja do kontynuacji rozpoczętej znajomości. 

Korzystaj z możliwości, jakie dają randki online

Jeśli używasz najlepszego portalu randkowego w Polsce, jednym z benefitów jest z całą pewnością to, że możesz być bardziej otwarty w świecie wirtualnym niż mógłbyś być w sytuacji twarzą w twarz. Wirtualne randki stwarzają wiele możliwości. Osoba, z którą rozmawiasz prawdopodobnie zobaczy Twój dom podczas rozmów video, Ty być może zobaczysz jej psa, spacerującego w tle. Wykorzystaj takie drobne fakty do flirtu, możesz np. zaproponować randkę, na której zabierzecie na spacer jej psy. 

Jak flirtować z dziewczyną? Wszystko co powinieneś wiedzieć

Zawsze pytaj o jej zainteresowania

Pytając dziewczynę o jej zainteresowania, pokazujesz, że myślisz o niej poważnie, że naprawdę ciekawi Cię to, jakie ma pasje. Dodatkowo jest to świetny sposób na zdobycie informacji, które możesz wykorzystać podczas flirtowania z nią.

Na przykład porozmawiaj z nią o muzyce, którą lubi. Jeśli ma konkretnego artystę, którego szczególnie darzy sympatią,  zapytaj ją, czy może puścić Ci swoją ulubioną piosenkę. Kontynuuj rozmowę zasypując ją pytaniami o jej pasję. Jeśli będziesz wykazywał duże zainteresowanie rzeczami, ,które dziewczyny kochają, sprawisz, że poczują się one wyjątkowo. 

Przy kolejnym spotkaniu możesz wrócić do wcześniej poruszanego tematu, wspomnij o tym, czego się dowiedziałeś. Pokażesz jej, że zależy Ci na tyle, że poświęciłeś czas, aby zagłębić się w temat, który ją interesuje. To naprawdę dobry pomysł na budowanie relacji i kolejny pretekst do długich i ciekawych rozmów. 

Pamiętaj o poczuciu humoru

Po krótkiej rozmowie warto zadbać o wprowadzenie lekkości do interakcji. Żartuj, śmiej się, postaw na luz. To niezawodny sposób na ocenę poczucia humoru drugiej osoby i sprawdzenie jak dobrze będziecie czuć się w swoim towarzystwie.

Jak flirtować z dziewczyną – wnioski

Teraz już wiesz jak flirtować z dziewczyną w realnym świecie. Zawsze pamiętaj, żeby podczas flirtowania nie być zbyt dramatycznym, przerysowanym. Postaw na naturalność, po prostu bądź sobą.To bardzo ważne, aby nie udawać kogoś, kim się nie jest. I działa to w dwie strony.  

Ogólnie rzecz biorąc flirt może być nieszkodliwą zabawą, jednak zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś złamie czyjeś serce.  Głowa do góry! Popracuj nad tym, aby nie przejmować się aż tak bardzo jeśli zostaniesz odrzucony przy pierwszych kilku próbach podrywu. Nie poddawaj się!

Materiał partnera.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *