olejowanie wlosow 2 1200x801 1
Uroda

Jak nadać objętość cienkim włosom

W dzisiejszych czasach która z nas kobiet, nie marzy o pięknych, lśniących włosach na całej ich długości, gdzie kosmyki układają się jedwabiście a fryzura pozostaje na swoim miejscu podczas wielu godzin? Szukamy najlepszych sposobów wertując strony internetowe, pytając fachowców bądź metodą własnych prób i błędów.

Wspaniałą metodą okazuje się być nadanie włosom objętości poprzez używanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji oraz dostępnych obecnie na rynku suszarek do stylizacji.

Przeczytaj również: Z czym nosić jesienne kozaki

Kosmetyki do włosów

Dobór odpowiedniego szamponu oraz odżywki może mieć ogromne znaczenie w osiągnięciu pożądanego efektu i trwałości. Na uwagę zasługują tu szczególnie specjalistyczne produkty do włosów wymagających z serii KERASTASE. Są to profesjonalne kosmetyki fryzjerskie stworzone w oparciu o długoletnie badania. Jeśli szukasz produktu, który w pełni Cię usatysfakcjonuje warto sprawdzić Piankę Densimorphose .

Oprócz bardzo skutecznej pianki, która poprawia wygląd włosom cienkim, nadając im gęstości, znajdziesz również szampony oraz odżywki i maski do spłukiwania do włosów z serii volumizing. Gama produktów o podobnych właściwościach pomoże Ci działać kompleksowo i osiągnąć oczekiwane rezultaty.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments