Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?
Seks

Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?

Tematy związane z seksem nie powinny być przez twojego partnera traktowane po macoszemu. Powinniście dużo o tym mówić i razem dążyć do zaspokojenia siebie nawzajem.

U mężczyzn osiągnięcie orgazmu jest dużo prostsze niż w przeciwieństwie kobiet.

Niemniej jednak najprostszym sposobem do zaspokojenia swojej parterki jest doprowadzenie jej do orgazmu łechtaczkowego.

Partner w tym celu może używać gadżetów erotycznych zakupionych w sex shopie, palców lub języka.

Jak dorowadzić kobietę do orgazmu za pomocą łechtaczki?

Łechtaczka to najbardziej unerwione miejsce w ciele każdej kobiety. Ma najwięcej zakończeń nerwowych stąd jest najbardziej kluczowym miejscem by kobieta szczytowała. Tempo i sposób pieszczenia łechtaczki jest indywidualny dla każdej z osobna. Jedne lubią gdy się je gładzi delikatnie, wykonuje się ruchy koliste inne z kolei lubią ostrzejsze pieszczoty.

Na początku zabawa tzw. różowym guzikiem może być różna, tak w chwili szczytowania ruchy powinny być równie, a koliste ruchy wykonywane z ta samą częstotliwością i w tym samym kierunku. Świetnym pomysłem na szybsze doprowadzenie partnerki do szczytowania, może być ssanie łechtaczki, można lekko w nią podmuchiwać, lub skrapiać ja zimną wodą. W ten sposób zmysły kobiety jeszcze bardziej wariują i doprowadzają do zamarzanego celu – orgazmu.

Zmiana ruchu, tempa, bierność partnera spowoduje, że kobieta nie osiągnie podniecenia niemniej jednak zbyt długie próby zniechęcają partnerkę do kontunuowania dalszego stosunku z partnerem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.