Jak rozpoznać że facet zdradza?

Jak rozpoznać że facet zdradza?

W jaki sposób rozpoznać czy nasz partner nas zdradza? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, wszak oznaki mogą być bardzo różnorodne, tak samo jak charaktery ludzi oraz kształt ich relacji może być absolutnie unikatowy.

Są jednak oznaki, które mogą wzbudzić nasze podejrzenia…

Przeczytaj: Czy seks z kolegą to zdrada?

Jak rozpoznać że facet zdradza?

Zacznie poświęcać swojej partnerce dużo mniej czasu. Zaufanie w związku to podstawa, a w życiu różnie bywa, czasem trzeba dłużej zostać w pracy, czasem niespodziewanie rodzina poprosi o pomoc, lecz jeśli takie sytuacje nagminnie się powtarzają, a partner nie czuje się w obowiązku by spróbować jakoś nam ten stracony czas wynagrodzić, może – lecz nie musi! – świadczyć to o tym, że poznał kogoś innego.

Równie jak zaufanie, istotna w związku jest komunikacja. Kiedy poznajemy drugą osobę i jest między nami chemia, czujemy jakbyśmy rozumieli się bez słów. Jedno spojrzenie w oczy sprawia, że wiemy co druga osoba miała na myśli. Brzmi znajomo, prawda? Warto pomyśleć o tym w momencie gdy próbujemy dowiedzieć się od naszego partnera informacji, które mogłyby nas naprowadzić na ślad ewentualnej zdrady.

Warto wiedzieć: Dlaczego w naszym życiu pojawia się zdrada?

Jeśli po prostu czujesz, że coś kręci i nie wie jak z tego wybrnąć, coś może być na rzeczy. To nie dowód, lecz poszlaka.

Należy pamiętać, że każdy człowiek jest inny i nie istnieją jednakowe metody wykrywania zdrad, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie można również popadać w obsesję i ze względu na wątpliwości co do wierności drugiej osoby, kontrolować ją na każdym kroku.

Jeśli czujemy, że po prostu nie mamy zaufania do naszego partnera może właśnie to powinno być dla nas sygnałem do zakończenia związku?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *