Jak ubrać się na spotkanie ze znajomymi?
Moda

Jak ubrać się na spotkanie ze znajomymi?

Przed spotkaniem ze znajomymi często bywa tak, że mamy kłopot w co się ubrać. Nie wypada iść w dresie czy w pogniecionej koszulce bo, jak to mówią… Jak Cię widzą tak Cię piszą.

Idąc na rozmowę kwalifikacyjną, do pracy w korporacji a także na spotkanie ze znajomymi mamy tylko 30 sekund na sprzedanie swojej osoby.

W tym czasie nie mamy możliwości na pokazanie swoich mocnych stron, wypowiedzenie się na jakiś poważny temat- nasza inteligencja idzie w odstawkę.

Liczy się tylko wygląd. Dobrze dobrana torebka, strój, makijaż i manicure to są elementy, które mówią o Twoim podejściu do otaczających nas trendów.

Jak ubrać się na spotkanie ze znajomymi?

  1. Zrezygnuj z obnażania swojego ciała poprzez zbyt krótkie spódniczki i dekolty do pasa,
  2. Załóż luźną koszulę w kratę, odepnij 2-3 guziki od góry, do tego jeans i wysoka szpilka,
  3. Kolejny set, który będzie świetnie pasował na spotkanie ze znajomymi to jeans z poszarpanymi nogawkami, jednolita t-shirt włożony do spodni i neonowa szpilka,
  4. Zamiast obcisłej sukienki załóż kombinezon, nie tylko będziesz się czuła komfortowo, możesz połączyć z modnymi dodatkami nadając całej stylizacji charakteru i głębi,
  5. Gdy nie potrafisz odnaleźć w świecie spodni, a Twój świat to sukienki i spódnice, wybierz ołówkową spódnicę przed kolano, zwykły t-shirt, skórzaną kurtkę typu ramoneska i sandały na wąskiej szpilce.

Baw się modą lecz bez przesady. Nie powinno się oceniać książki po okładce lecz to nasz look jest najpierw oceniany a dopiero później my.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments