Jak wybrać jesienny makijaż?

Jak wybrać jesienny makijaż?

Trendy w makijażu zmieniają się nieustannie. Wszystkie kosmetyki muszą ze sobą współgrać, a także tworzyć spójną całość.

W zależności od pory roku czy też okoliczności malujemy się na przeróżne sposoby, inspirując się przy tym modowymi nowinkami. Warto wiedzieć jak wybrać jesienny makijaż.

Jak wybrać jesienny makijaż

Niezwykle barwna pora roku, jaką jest jesień, może zaskoczyć nas swoją wyrazistością i urokiem. Jest to idealna inspiracja do naszych stylizacji, a także makijażowych szaleństw. Najważniejsze jest, aby czuć się dobrze ze wszystkim, czego użyjemy do naszego make-up’u. Jesienny makijaż może być zarówno szalony i ekstrawagancki lub nieco bardziej spokojny i stonowany.

W bieżącym roku modne będą podkreślone i ciemne usta. Pamiętajmy, aby do barwnych szminek dobrać delikatniejszy makijaż oka. Gdy stawiamy na mocniejsze spojrzenie używając na przykład metalicznych cieni, powinnyśmy stonować przy tym usta. Podkreślając oczy niezmiennie możemy stosować eyelinery i tusze, zarówno w czarnej odsłonie jak i w innym oryginalnym kolorze. Dzięki temu wyróżnimy się z tłumu, a także dodamy wyrazistości całej stylizacji.

Warto zadbać o odpowiednio dobrany podkład do naszej cery. Do pięknych jesiennych barw będą pasować także wszelkie bronzery i róże, które podkreślą urodę każdej kobiety.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *