pexels cottonbro 4153796 scaled 1
Uroda

Jaki balsam brązujący zasługuje na wyróżnienie?

Chcesz zatroszczyć się o to, aby niepostrzeżenie i stopniowo przejść z jasnej karnacji na nieco bardziej opaloną? Zastosuj jeden z balsamów brązujących.

Działają one nawilżająco oraz krok po kroku nadadzą twojej skórze ładnego złotobrązowego kolorytu. Z każdym dniem skóra ciemnieje coraz bardziej a balsam tworzy naturalny efekt. 

Balsam brązujący St. Moriz – czy warto kupić?

Balsam ten wyróżnia się na tle pozostałych balsamów brązujących tym, że ma korzystną cenę oraz ciekawy skład. Trzeba przyznać, że produkt ten ma wiele plusów.

Producent zadbał o to, aby znalazła się w nim cenna witamina E, która dba o prawidłowe nawilżenie skóry. Witamina E często również nazywana jest witaminą młodości, która chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.

antonio gabola BmDcuPc7fhM unsplash scaled
Dodatkowo składnikiem uzupełniającym jest tu aloes, który uwielbiamy za to, że rewelacyjnie wpływa na regenerację skóry oraz utrzymanie jej w dobrej kondycji.

W zestawieniu ze składnikami samoopalającymi w balsamie dba o działanie tonizujące. Stosując go pozwolisz przywrócić skórze równowagę kwasowo-zasadową.

Minusem produktu z kolei może być jego zapach, który może być wyczuwalny po kilku godzinach po aplikacji.

Jednak ze względu na niski stopień zastosowanego składnika samoopalającego zapach ten nie jest aż tak intensywny jak w tradycyjnych samoopalaczach.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments