Jak wyglądać sexy czyli co ubrać na randkę?

Jak wyglądać sexy czyli co ubrać na randkę?

Randka plus strój nierzadko wiąże się z naszą spontanicznością. Chcemy na randce wyglądać czarująco a jednocześnie czuć się komfortowo.

Wybór jest wyborem niełatwym, ponieważ liczą się okoliczności i miejsce, w którym zamierzamy się spotkać.

Jak zatem ubrać się aby zrobić imponujące wrażenie na partnerze i wyglądać sexy na randce?

Randka – połączenie seksowności z uniwersalnością

W tym tkwi cały sekret. Dla kobiet bardzo elegancką formą ubioru jest sukienka mini lub midi. Warto ją wybrać ze względu na to, że podkreśla kobiecość i potrafi oczarować niejednego mężczyznę. Będziesz czuła się atrakcyjnie a kolor podsyci atmosferę.

Jak wyglądać sexy czyli co ubrać na randkę?

Wybierz klasyczną czerń jeśli Twoja figura wymaga tego, aby wysmuklić ciało. Jeśli myślisz o tym, aby dodać odrobiny tak zwanego „pazura” i drapieżności, postaw na kolor bardziej odważny.

Pamiętając o tym, że czerwień pachnie zmysłowością nie obawiaj się zaszaleć z silnymi kolorami. Chcesz wyglądać zjawiskowo? Zaryzykuj! Pamiętaj, jednak że  przy czarującej kreacji, bardzo mocny makijaż nie prezentuje się dobrze. Mniej w tym przypadku znaczy więcej. Znacznie lepiej zastąpić go delikatnym.

Chcesz zainteresować partnera na randce? Postaw na równowagę. Przy czarującej i szykownej kreacji oraz soczystych kolorach delikatność z drapieżnością tworzą niezłą parę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *