Kilka pomysłów, co kupić mężczyźnie na prezent
Lifestyle

Kilka pomysłów, co kupić mężczyźnie na prezent

Prezent na urodziny, na święta, na rocznicę i ten sam problem za każdym razem – co kupić. Przecież, kobiety ucieszą się ze wszystkiego a Ty nadal nie wiesz co kupić swojemu mężczyźnie. Na skok ze spadochronu Cię nie stać, na nowy samochód musiałbyś zaciągnąć spory kredyt. O! A może nowy telefon? Tak ale po przeliczeniu wydatków, przez dwa miesiące nic nie jesz i ogólnie wegetujesz a nie żyjesz.

Jak kupić mężczyźnie coś na prezent? Mając na uwadze, że propozycje typu piwo, czekolada, skarpetki, zestaw serów albo herbatę nie powoduje zachwytu, gdyż, te produkty używa na co dzień. Także klapa. Może w kolejnych pomysłach znajdziesz trochę więcej inspiracji.

Gra komputerowa

Twoja połówka uwielbia odreagować stres bądź Wasze kłótnie w cyberprzestrzeni – żaden problem. Kup mu jego wymarzoną grę komputerową. On poczuje się ważny ponieważ go słuchasz i potrafisz trafić w jego gusta a Ty będziesz mogła w tym czasie obejrzeć ulubiony serial i oboje czerpiecie z tego korzyści.

Płyta CD albo bilet na koncert

Twój partner uwielbia kapele rockowe, jazz albo hip hop to świetna informacja dl Ciebie. Poszukaj w Internecie biletów na najbliższy koncert jego idola, kup je i wręcz mu na prezent. Warunek jest jeden musisz dobrze znać swojego partnera bo tutaj łatwo popełnić gafę. Możesz również kupić płytę CD, w ten sposób będzie mógł zabierać ją ze sobą wszędzie a przede wszystkim będzie legalna.

Kilka pomysłów, co kupić mężczyźnie na prezent

Akcesoria sportowe

Twój partner fascynuje się jakimś sportem? Śmiało możesz pokusić się o kupienie bidonu, plecaka, odzieży sportowej pod warunkiem, że znasz jego rozmiar. Ponadto gdy są to sporty walki to świetnie się sprawdzą rękawice, owijki, ochraniacz na nogi a nawet klubowa koszulka z jego idolem na plecach. Wszystkie te akcesoria sportowe kupuj w oryginalnych sklepach mając na względzie przede wszystkim jakość produktu i gwarancję producenta.

Inwencja twórcza – czyli wszystko to co jesteś wstanie zrobić sama

Nic tak nie cieszy jak prezent dany i wykonany własnymi rękoma. Możesz wykonać dla niego ramkę ze zdjęciami Jego i jego kumpli wplatając gdzieś swoje, narysować mu ulubione auto, zrobić koszulkę z wizerunkiem jego Idola, nagrać jakiś wiersz albo zrobić mu akty. Jest to sesja zdjęciowa naga z wykorzystaniem jakiegoś atrybutu. Ty sama wiesz najlepiej czym się interesuje i co sprawi mu największą frajdę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.