Lekki makijaż

Lekki makijaż

Kosmetyczka powinna zawierać wszystko to, co jest potrzebne by czuć się komfortowo w każdej sytuacji, niezależnie od pogody ani ubioru. Aby wyglądać zawsze świeżo warto stosować lekki makijaż. Jednak żeby wyglądał on zdrowo, musi być poprzedzony pielęgnacją skóry. Podstawą jest zawsze krem nawilżający, wzbogacony o minerały i witaminy. Najlepsze co możesz zrobić dla swojej cery to wysypiać się 8 godzin dziennie.

Sen to podstawa

Sen to podstawa

Podstawą piękna kobiety jest sen. Wysypianie się powoduje, że kobieta nie potrzebuje nawet kosmetyków, a przynajmniej tych pod oczy. Nocne markerki mają problemy z niedoskonałościami. Sen sam w sobie zawiera regenerację, organizm sam dba o pielęgnację podczas głębokie snu. Lekki makijaż ładnie wygląda na wypoczętej twarzy.

Jak dobrze wyglądać każdego dnia – lekki makijaż

Aby dobrze wyglądać na co dzień nie potrzebujesz wymyślnych fryzur. Wystarczy lekki makijaż, który podkreśli atuty twoich oczy, odcienia skóry, długich rzęs i ładnych ust. By dobrze wyglądać nie potrzebujesz wydawać na siebie całej pensji co miesiąc.

Aby taki makijaż długo trwał, trzeba dać pod kosmetyki tzw. bazę. To ona utrzyma wszystkie cienie na powieki przez długi czas, aż do nocy. Taki filtr sprawia, że kosmetyki trzymają się na nim aż do użycia wody micelarnej. Na bazę nakłada się podkład, ponieważ to on odpowiada za wyrównanie kolorytu skóry.

Jak dobrze wyglądać każdego dnia - lekki makijaż

Na całość można nałożyć puder, aby nadać skórze matowego wyglądu, bez wrażenia blasku. Nie zapomnij również o rzęsach, dobry tusz to podstawa przy lekkim makijażu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *