torebka wesele 1200x857 1
Moda

Najmodniejsze torebki na wesele

Wesele to wielkie wydarzenie dla pary młodej i jej gości. Każdy uczestnik imprezy stara się zaprezentować jak najlepiej. W sklepach z odzieżą i dodatkami można znaleźć wiele kobiecych ozdób, które zaprojektowano z myślą o uroczystości ślubnej.

Należą do nich modne torebki na wesele, bogato zdobione buty, biżuteria i ozdoby do włosów.

Jakie torebki na wesele są modne w tym sezonie?

Torebka na imprezę nie musi być duża. Wystarczy, że zmieści się w niej kilka przyborów i kosmetyków do makijażu, paczka chusteczek higienicznych i inne drobne przedmioty. Modnym fasonem torebki jest kopertówka. Zaprojektowana z dbałością o szczegóły, wygląda bardzo elegancko w połączeniu z sukienką dowolnego koloru. Inną opcją jest aksamitna torebka o luźnym, marszczonym kroju.

Większa torebka w kształcie trapezu zaakcentuje odważną stylizację.

Przykłady modnych torebek na wesele

Dla panny młodej doskonałym wyborem będzie iskrząca kopertówka od Anna Field, ozdobiona cienkim złotym paskiem. Nieco bardziej uniwersalne są torebki Monnari czy torebki Venezia. Za niewygórowaną cenę można dostać elegancką torebkę, która będzie świetnym dopełnieniem weselnej kreacji.

Można także zastanowić się nad torebką z wyższej półki, na przykład od Michael Kors, Furla czy Bohoboco. Ważne, aby zdobienia torebki pasowały do biżuterii i sukienki.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments