Szafa kapsułowa

Szafa kapsułowa

Określenie to w ostatnich czasach jest niezwykle modne. Najczęściej stosowane jest przez „minimalistki” (kolejne hot pojęcie), które dążą do posiadania jak najmniejszej ilości ubrań. I akurat ta idea dla mnie jest bardzo szlachetna i sama bardzo bym chciała wpisać się ten trend.

Warunek jest jeden – każda rzecz musi być przemyślana, dobrze dobrana do naszej figury i dobrej jakości, aby przetrwać kilka sezonów.

Dziś pokaże Wam, jak posiadając w szafie 7 ubrań (żakiet w militarnym stylu, kurtkę skórzaną i jeansową, sukienkę, spódnicę, jeasny, T-shirt), 1 torebkę, 3 pary budów (sportowe, mokasyny i eleganckie na obcasie) oraz zegarek i okulary przeciwsłoneczne, wyczarować kilka bardzo uniwersalnych zestawów na różne okazje i dni tygodnia. 

Praktycznie każdy zestaw można założyć do pracy, na uczelnie, na rankę, spotkanie z przyjaciółką, przyjęcie koktajlowe, wypad za miasto… kombinacji jest mnóstwo!

Wszystkie produkty, poza okularami i zegarkiem, pochodzą ze strony orsay.com.pl. Linki do produktów znajdziecie na samym końcu.

#1 Sobota

Szafa kapsułkowa
Szafa kapsułkowa – Sobota

#2 Niedziela

Szafa kapsułkowa - Niedziela
Szafa kapsułkowa – Niedziela

#3 Poniedziałek

Szafa kapsułkowa - Poniedziałek
Szafa kapsułkowa – Poniedziałek

#4 Wtorek

Szafa kapsułkowa - Wtorek
Szafa kapsułkowa – Wtorek

#5 Środa

Szafa kapsułkowa - Środa
Szafa kapsułkowa – Środa

#6 Czwartek

Szafa kapsułkowa - Czwartek
Szafa kapsułkowa – Czwartek

#7 Piątek

Szafa kapsułkowa - Piątek
Szafa kapsułkowa – Piątek

Linki do produktów

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *